Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a gond az Mp4 lejátsz...

Mi lehet a gond az Mp4 lejátszóm kijelzőjével? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most kaptam egy mp4 lejátszót, márkát meg semmi ilyesmit nem tudok mondani, mert használt.. És a kijelzőjén mikor bekapcsolom, van középen egy kis narancssárga "jel", olyan mint egy horpadás..

Ezek szerint sérült a képernyő? Mikor ki van kapcsolva, nem látszik rajta semmi, meg nincs rajta semmi horpadás.. csak akkor mutatja mikor bekapcsolom. Mi lehet vele? El lehetne tüntetni onnan? Mert ha képet nézek, eltakarja egy részét... Segítsetek! Köszi előre is


2009. júl. 26. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sérült lehet a kijelző. Eltüntetni csak a cseréjével lehet.
2009. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megnyomódott, LCD csere
2009. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt ilyen egy telómon... lehet hogy szoftverhiba... de el tudod dönteni ha kikapcsolva erős fénybe rakod és forgatod akkor kikapcsolva is látszódik az LCDhiba. Remélem segítettem sok szerencsét
2009. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbáld formátozni ha nem működik akkor cserélj display-t, de ha ez sem működik akkor mutasd meg egy szakértőnek.
2009. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! kb. mennyibe kerül egy LCD csere?
2009. júl. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!