Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy tesco-s dvd...

Hogyan lehet egy tesco-s dvd lejátszótól véglegesen megválni? (nem kidobásra gondolok)

Figyelt kérdés

Nem játssza le az Avi-s filmeket, de vagy 6-8 hónapja vettük.

Van van 400 filmünk így kiírva, de mindig az USB-re töltöttük a filmeket géppel és így használtuk.

Most a gép dvd-beolvasójával is baj van, és ezért kellene visszacserélni, mert nem tudunk filmet nézni.


Visszavittem: tesztelték, nekik működödött, de had ne mondjam, hogy megjegyezték hogy vagy 300 féleképpen lehet kiírni egy filmet..(ez pl ellenük szól!?!?)

Most akkor egy sz*ros dvd lejátszó miatt írjak újra 100 cd-nyi filmet??

Ami valószínű 3 hónap múlva beadja a kulcsot..


Ja és ha bedöglik, cserés. Ha nincs a boltban akkor szívtunk.


Szóval HOGY A FRANCBA TUDNÉK MEGSZABADULNI TŐLE????

(Nyújtja is a képet, szóval mindenki vézna-elég idegesítő)



2012. aug. 29. 23:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és rá van írva hogy DivX-es...
2012. aug. 29. 23:10
 2/12 anonim ***** válasza:
add el hibásként a neten:)
2012. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hol?

Melyiken?


És ki venné meg?

És mennyit kérhetek érte?

2012. aug. 29. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Technika a márkája? :D Ilyen szart nem érdemes venni...Egyik haverom is beszopta egy ugyanilyen márkájú mp3 lejátszóval. 3-szor cserélték neki gariban, negyedszerre már inkább visszaadták a pénzt :D


Amúgy próbáld meg eladni, aztán vegyél egy normálisat, normális helyen.

2012. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hardveraprón, vaterán próbáld
2012. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van vagy 1500 filmem és évek óta mindegyiket le is játsza a lejátszóm. Nem én írtam ki a filmeket, gyári mindegyik. Gondolom, a lopott filmeket nem mindegyik játsza le.
2012. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Karácsony előtt 2 nappal döglött be az előző, és pont semmi pénzünk nem volt, de kellett egy új, ezért vettük azt(a boltok is ki voltak fosztva, csak 28-ért és 8-ért voltak, közte nem...)

És már ki is néztem az újat(phillips), de szerettem volna ha visszaadják az árát, vagy levásárolhatom...


Szóval ha így felteszem, akkor szerintetek valakinek kell???


Nem lopott filmek, letöltött és laptoppal kiírt filmek.

2012. aug. 29. 23:30
 8/12 anonim ***** válasza:
milyen az a lopott film? az egy formátum?
2012. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lopott, hanem letöltött?? :o)) És mi a különbség??
2012. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

és? gondolom AVI formátumú filmet töltött le és azt szó nélkül vinnie kéne a lejátszónak, ha divx-es. Az összes lejátszó lejátssza már a "lopott filmeket".

Amúgy neked az összes filmed eredeti? Mert akkor nagyon gazdag lehetsz.

2012. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!