Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet egy tesco-s dvd...

Hogyan lehet egy tesco-s dvd lejátszótól véglegesen megválni? (nem kidobásra gondolok)

Figyelt kérdés

Nem játssza le az Avi-s filmeket, de vagy 6-8 hónapja vettük.

Van van 400 filmünk így kiírva, de mindig az USB-re töltöttük a filmeket géppel és így használtuk.

Most a gép dvd-beolvasójával is baj van, és ezért kellene visszacserélni, mert nem tudunk filmet nézni.


Visszavittem: tesztelték, nekik működödött, de had ne mondjam, hogy megjegyezték hogy vagy 300 féleképpen lehet kiírni egy filmet..(ez pl ellenük szól!?!?)

Most akkor egy sz*ros dvd lejátszó miatt írjak újra 100 cd-nyi filmet??

Ami valószínű 3 hónap múlva beadja a kulcsot..


Ja és ha bedöglik, cserés. Ha nincs a boltban akkor szívtunk.


Szóval HOGY A FRANCBA TUDNÉK MEGSZABADULNI TŐLE????

(Nyújtja is a képet, szóval mindenki vézna-elég idegesítő)



2012. aug. 29. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem gazdag vagyok, csak nem vagyok tolvaj. Ez két különböző dolog.
2012. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudok így árat mondani, de én minden felesleges dolgot felteszek az apród-ra, jófogásra, hardverapróra akár megegyezés szerint viszik el vagy fix áron de elviszik:) nem kell több ezret várni érte de ha ennyire rossz, és idegesítő akkor add el és pótolj bele vagy valami ilyesmi.

Én azért a helyedbe kicsit szépiteném, hisz nem használhatatlan...:)

2012. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!