Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod Touch 4G Hogyan lehet a...

Ipod Touch 4G Hogyan lehet a zenéket, albumokat rendszerezni a könyvtárban?

Figyelt kérdés
Ma megjött az Ipod Touch 4G-ém. Felraktam rá az összes zenémet a merevlemezről kategóriákra osztva, három mappában, HipHop, Rock, Pop. Így szoktam meg az előző lejátszómnál, ha rock zenét akartam hallgatni, akkor rock mappa, azon belül meg vannak értelemszerűen a Rock előadók, azon belül meg az albumaik, majd a számok. Nos ez itt nagyon nem akar menni, nem hogy ömlesztve van az egész, oké hogy abc sorrendben, de rengeteg albumot, vagy éppen előadót csak a kereséssel találok meg, mert amúgy akárhol nézném egyszerűen nincs. Meg lehet ezt oldani normális módon? Mert ez így minden csak nem zene lejátszó, persze valószínűleg én vagyok a béna.

2012. aug. 31. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálsz iTunes-ban három lejátszási listát.

Rock, pop, HipHop, és azokat rakod be amiket szeretnél

2012. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!