Melyik konzolt érdemesebb beszerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés az lenne, hogy xbox360-at vagy ps3-at érdemesebb beszerezni.(?) Leginkább fps játékokkal játszanék de leginkább a call of duty-val. Melyiken jobb játszani ezzel a játékkal? Gondolok itt az irányításra melyiken lehet jobban irányítani melyiken van jobban megcsinálva ? (pl. jobb grafika,hangok,frissítések stb.) Előre is köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 31. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A ps3-ra szavazok.
2012. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatod az irányítással stb.- vel kapcsolatban?
2012. aug. 31. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak ps3-on call of duty ztam xboxon csak lego indiana jones volt de nekem nagyon tetszett a ps3-as call of duty szóval szerintem ps3 nem csak irányításban jobb hanem majdnem mindenben. De egy jó LCD tv fog majd kelleni ha az agyát is látni akarod ha szét lövöd az ürgét. :D szóval szerintem ps3.
2012. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha csak egy Cod érdekel tökmindegy.

PS3 legnagyobb előnye a rengeteg exkluzív játék, szóval ha csak a Cod érdekel akkor tényleg mindegy melyiket veszed.

Azt gondolom tudod, hogy PS3-on ingyenes a multi, xbox-on fizetős, ezt is érdemes szem előtt tartani.


Sokan olyanokat mondanak, hogy XY joystick alkalmasabb FPS játékra, hülyeség, amivel játszol azzal vagy jó.

Grafika ugyanaz, frissítés ugyanúgy jön (ha van bug javítják), viszont DLC-k hamarabb jönnek boxra (kb 1 hónappal).

2012. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ps3-mal nincs nagy tapasztalatom, de Mortal Kombatot már nyomtam ps-en és bejött nekem nagyon...

Nem csak azért mert könnyebben lehet irányítani, hanem praktikusabb, és könnyebb kezelni is. Meg a grafika is kegyetlen jó. Meg lehetne sorolni... nekem igaz nincsen, de azért mert én a PC-re esküszöm, inkább azt dobom fel, de volt hogy gondolkodóba estem...

2012. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző: 0 tapasztalattal elég nehéz segíteni a kérdezőn
2012. szept. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs NAGY tapasztalatom, ami nem azt jelenti, hogy nincs... szövegértést könyörgöm!
2012. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ott írtam, hogy játszottam már vele...
2012. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom, hogy MAJDNEM 0 tapasztalattal nehéz segíteni. Illetve írásod alapján úgy jött le, hogy még ha PS3-hoz már volt is közöd, boxhoz még semmi, tehát nem tudod ezt a két konzolt összehasonlítani.
2012. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De, haveromnál játszottam már Xboxal, de nem jött be
2012. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!