Mi lehet a baja az Olympus fényképezőmnek?

Figyelt kérdés
Olympus fényképezőm van, a videó fevétel tökéletes rajta, de ha fényképezek, és mondjuk besüt a nap az ablakon akkor szinte teljesen fehér képet készít és semmi sem látszik rajta. Már mindent próbáltam utána a gyári beállításokat is visszaraktam hátha el lett állítva valami de nem.Tudja valaki hogy mi okozhatja vagy találkozott ilyen vagy hasonló hibával Olympus vagy más márkájú fényképezőnél? Előre is köszönöm a segítséget.

2012. szept. 1. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak a beállítástól függ,azaz hogy milyen opción használod,de amúgy a fény nagyon át tudja variálni a képet,ezt sokszor ki is használom.Amúgy te az ablakkal szembe próbálod csinálni a képet?Mert akkor teljesen normális.Máshol normálisan jön ki a kép?mert én is ha így csinálom,akkor ez van.
2012. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!