Erre érvényes a garancia?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem egy fényképezőgépet, amire nagyon vigyáztam, meg szinte nemis használtam. De észrevettem, hogy van a kijelzőjén egy pixelhiba, vagyis kb egy gombostűnyi helyen fekete a kijelző. Ezt megcsinálják garanciálisan, vagy ez a kis pötty még egy bizonyos határon belül van és nem csinálnak vele semmit. Mert olvastam, hogy bizonyos százalékon belül nem tekintik hibának. Csak az ember ha kiad 120 ezer forintot valamiért, azt zavarja az a kis pötty is.
2012. szept. 2. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Köszönjük hogy megosztottad velünk a problémád.

Nem tudjuk hogy mit és hol vettél, így a garancia tekintetében sem segíthetünk.

Ajánljuk vedd fel a kapcsolatot a forgalmazóval vagy gyártóval.

A garancialevél esetleg említhet valamit ami hasznos lehet számodra.

2012. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy visszavinném a boltba ahol vettem.De előtte felhívnám a hivatalos Magyar márkaképviseletet és tőlük is megkérdezném hogy mi van ilyenkor.És esetleg megemlítenék nekik egy kis negatív ingyenreklámot az interneten hátha ettől rugalmasabbak lesznek.
2012. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kell itt regényeket irni!?Érvényes a garancia rá!
2012. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érvényes a garancia és sosem volt az. Pixel hiba nem garanciális probléma. És különben is mit zavar egy fényképezőnél? Úgyis a memóriakártyára rögzíti a képet amit monitoron nézel ott meg nem lesz pixel hiba. Csak a fényképezőgép kijelzőjén van pixelhiba.
2012. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!