Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudom, hogy már sokan kérdezté...

Tudom, hogy már sokan kérdezték, de egyszerűen nem tudok dönteni:Xbox 360 Slim 250 GB vagy PS3 Slim 320 GB?

Figyelt kérdés
Ami az Xbox-ban tetszik és a PS3-ban nem, az a controller. Az Xbox-é valahogy kezelhetőbbnek tűnik, de várom a tapasztalatokat. A PS3-ban meg az tetszik, hogy a multi ingyenes. Állítólag a felbontása is jobb, mint az Xbox-nak, bár ezt ha jól tudom fel lehet javítani HDMI kábellel. Ami számomra nagyon fontos: a kezelhetőség, a grafika, és a játékélmény (mondjuk ez már sokkal inkább a játéktól függ). Akinek megvan az egyik, vagy esetleg mindkét konzol, az légyszíves írja le miben találja jónak/jobban a sajátját, de azt is, hogy mi nem tetszik bennük.

2012. szept. 2. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én a ps3at venném , mert az fejletteb , ráadásul nem a microsoft készitette !
2012. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Fejlettebb?

http://www.youtube.com/watch?v=7yySPDgEomM

Ja persze.

Xbox 360-nak jobb a kontrollere, a multiplatform játékok jobban néznek ki.

Ps3-ra több kicsivel a jó exkluzív játék de boxon is van pár. Forza, Halo, Gears of War.

2012. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Verebesi Géza válasza:

Képzeld fejlettebb ige. :)

Van blue-ray, egyszerre használható a smart és a HDMI kábel. Ingyenes multi és még sorolhatnám. Én ps3-at vennék, bár az Xbox360 is jó konzol. Szerintem exkluzív címekkel válasz.


God of war

Killzone

LittleBigPlanet

Uncharted

GT5

infamous


vagy


Gears of war

Halo

Forza


Bocsi több xbox exkluzívot nem tudok.

2012. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Látom meg sem nézted a videót amit linkeltem. De mondhatnám a Fifát is. Homályos fos a multiplatform játékok nagy része, mert a gyökér Sony azt hitte milyen jó lesz a 8 magos proci csak a VGA meg fos lett meg 256 MB RAM.
2012. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem éppen hogy a ps3-nak kezelhetőbb a kontrollere. Amugy most azt várod hogy döntsünk helyeted? Jó. Akkor ps3.


Hasonlitsd össze a két konzolt a ps3 már kinézetre is jobban néz ki. Megmost mit tud az xbox amit a ps3 nem. Jo mondjuk az xboxot könnyeb megbabrálni (most nem jut eszembe mi a neve) ennyi az előnye. Szerintem az xbox is jo konzol de a ps3 az nekem jobban bejön nem tudom megindokolni hogy miért de sokkal szimpatikusabb. Amugy meg hogyha xboxot veszel akkor még marad pénzed játékokra is mert ha jol tudom egy 20ezer forint különbség van a két konzol között. Amugy ez egy olyan kérdés hogy android vagy iOS kinek mi jön be én pl soha nem vennék androidot(ahogy xboxot se) inkább az iOS (ps3). Szóval neked mi tetszik ha ennyire nem tudsz dönteni sorsold ki. :D Egyiket sem fogod megbánni mert télleg nagyon jo mindkettő de mégegyszer mondom ha rám hallgatsz ps3-at veszel.

2012. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

IOS tényleg megéri, nulla hardver 250 ezerért.

60k-ért kapsz olyan Sony telefont ami annyit tud, mint az Iphone 4S.

2012. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Most nem akarok neki állni veszekedni rengeteg ilyenben vettem már részt 20%-ot zuhantam is miatta. Na mindegy. De azért nem mondanám hogy nulla hardver mert az egy kicsit túlzás. Amugy meg már nem is 250k. De mint mondtam kinek mi jön be énis drágállom az iPhone-t dehát ha ennyi az ára akkor annyi az ára ennyi erővel a harley davidsonok is túl vannak árazva mert azok is drágák a többi motorhoz képest pedig egy harley árávol veszel két ugyanolyan tudású másik motort. Itt a márkát kell megfizetni és szerintem. Meg ha valakinél látnak egy iPhonet akkor arról egyből tudják hogy ki adott érte több száz ezret és igy máris jobb benyomást kelt valakiben.
2012. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval a PS3-hoz csak wifi kell, és már mehet is a multi?
2012. szept. 2. 20:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Aki pénzes, az tőlem vehet iPhone-t, akinek meg kevesebb van vegyen androidot. Nekem androidom van, mégse fikázom a másét.
2012. szept. 2. 20:33
 10/16 anonim ***** válasza:

79%-os kollega válasza egy másik kérdésnél:


"Nos, PS3-mal 2 módon tudsz csatlakozni az internethez:

1. vezetékesen

2. vezeték nélkül(wifi) 1. csak net+kábel(és a hozzátartozó dolgok, pl. ADSL jelszó stb.)

2. Ez egy kicsit bonyolultabb.

Először kell ugyebár egy router. Nos, ennek a routernek a biztonsági funkcióit(MAC szűrő, WPA, WPA2, WEP) le

kell tiltani! Utána a PS3-addal felcsatlakozol az ígymár nem védett routeredhez, kap a PS3-ad egy IP címet és így

már csak vissza kell állítanod a biztonsági funkciót a routerhez. Nekem pl. így sikerült, de én a te helyedben,

szakemberhez fordulnék. A PS3-at (szerintem) nehéz összeköttetni wifivel."

2012. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!