Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szidják olyan sokan az...

Miért szidják olyan sokan az Xbox 360-at?

Figyelt kérdés

Olvasni lehet a neten hogy a PS3-at dicsérik amennyire csak lehet az xbox 360-at meg lealacsonyítják hogy gyenge meg az igazi gamerek nem vesznek olyan silány minőséget.


A napokban lehetőségem volt különböző játékokat kipróbálni rajta (slim) HD TV-n HDMI kábellel összekötve. És én igazából semmilyen különbséget nem tapasztaltam. A játékok grafikája nekem tetszett

( Crysis 2 , Forza 4 , COD black ops )


Ráadásul nem volt porszívó hangja 3 óra játék után sem.

A menürendszer szép áttekinthető. Az xbox live nyújtotta szolgáltatások is tetszetősek. Akkor hol itt a probléma miért rossz az xbox ??? :)

( Most azért mert a PS3 hardverileg erősebb meg van benne blu-ray ? )



2012. jún. 11. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Senki nem szokta az Xbox 360-at szidni.

Nekem is az van, tök jó.

De attól még iszonyú megbízhatatlan múltja van (3ledes gépek ezrei), és a PS3 még mindig jobban megéri az árát.

Sok különbség egyébként nincs a két konzol között.

2012. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ezek a konzol háborús hülyegyerekek szidják az Xbox360-at.Lényeges különbség tényleg nincs közöttük,hiába van bluray a PS3-on a játékok rajta még akkor is nagyon rövidek tehát ez egyáltalán nem jelent előnyt számára,csak néhány exkluzív játék használta ki eddig a bluerayt mint például a Heavy Rain.De tényleg nincs nagy különbség közöttük,akik vitatkoznak ilyen témákban fogalmuk sincs hogy miről beszélnek mert ha lenne akkor nem vitatkoznának ilyen marhaságon
2012. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#88 mph


PS3-nál is voltak "apróbb" gondok


KHM *YLOD* KHM Még a slim-nek is vannak meghajtó problémái

2012. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nem voltak, de ez tulajdonképpen 1 széria volt főleg, xboxból meg bármit venni slimen kívül (kb 4 széria) mind totál zsákbamacska...
2012. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melegszik mint a rohadalom állítólag.
2012. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!