USB formázás? (Lent)

Figyelt kérdés
Formáztam az USB-t és felismeri meg üres megnyitja de fél perc kidobja behozza megint és kéri a formázást. Mi lehet a gond vele?

2012. szept. 4. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lehet egy csatlakozót formázni?
2012. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozót formázni? Finom lapos/hegyes müszerész (majdnem órás)fogóval szoktam, ha azt gondolom valamiért nem jó, megjegyzem ritkán jön be..
2012. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszra nem futja? Am kattints már az USBre jobb klikk ott van hogy formázás....
2012. szept. 4. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Mi az hogy normális?

A csatlakozó egy fizikai dolog (amibe dugod a drivot), ahhoz programmal nem férsz hozzá, csak fogóval.

Milyen választ vársz ember???

2012. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Akkor megpróbálok segíteni.

Verd a fejed az asztalba hogy ki tudjam olvasni a gondolataidat, várj már sejtem penrdiver-ra gondolsz?

Csakhogy ezzel ne ide az elektronikus eszközökbe gyere, hívd a telejósdát vagy keress egy gondolatolvasáshoz passzoló témát.

2012. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Formáztam az USB-t ami be van dugva a gépbe ki beszélt itt csatlakozóról nem tudom ezen mit nem lehet érteni. De akkor részletesebben a gyengébbek kedvéért.

Bedugtam a Pendrive Start menü Saját gép Cserélhető lemez (:I) (ez lenne a pendrive) Jobbklikk formázás alulról 7. lehetőség. Kidob egy kis ablakot Cserélhető lemez (:I) formázása Kapacitás 7,51 GB alatta Fájlrendszer NTSF alatta Lemezfoglalási egység mértéke 4096 bájt alatta Kötetcímke (USB) Formázási beállítások Gyorsformázás alatta MS-DOS rendszerindító lemez létrehozása szürkén (nem elérhető opció) Kattintottam az indításra ezekkel a beállításokkal nem volt kipipálva a Gyorsformázás opció. Leformázta kiírta hogy Formázva ismét Sajátgép ott van hogy Cserélhető lemez (:I) írja is, hogy üres. Rá 30 másodperc eltűnik, 5 másodperc vissza megjelenik és automatikusan írja, hogy formázást kér. Ez lenne a probléma erre keresnék megoldást. Remélem érthetőbb nem itt kell trollkodni szerintem...

2012. szept. 4. 22:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem elektronikus eszköz a pendrive végül is napelemmel működik....XDDD nem tudom de én amióta eszemet tudom a pendrivet USBnek is mondják amikor vettem pl azt mondtam 10 GB-s USBt kérek és jééé pendrivet adtak...hmmmm milyen érdekes...
2012. szept. 4. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki s trollkodott, csak nem volt értelme a kérdésnek.

Az USB az a csatlakozó típusa amin a pendrive is csatlakozik, de USB elég sok mindenre lehet használni, viszont formázni nem mivel az egy fizikai dolog.

Szóval csak szimplán szarul fogalmaztad meg a kérdést.


A gond meg nem a formázással van valószínűleg.

Én akkor jártam így amikor rosszul érintkezett az USB csatlakozó és így néha egy pillanatra megszakadt a kapcsolat a pendrive és a gép között.

2012. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen a sok kis gyökér gyerek keménykedett errefelé hogy húú neki má 2gb-os úesbéje van meg ilyesmi(mer ahoz hülye hogy felfogja hogy pendrive-nak hívják)

Aztán néhányan meg átvették ezt az elnevezést. A boltosnak meg az a dolga hogy eladja, nem az hogy felvilágosítson arról hogy mi is kell neked.

2012. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cseregaranciás akkor vidd vissza az eladónak valószinű memo hibás
2012. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!