Miért nem szép a képe a SAMSUNG UE32EH5000 tv-nek?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy ilyen tv-t. És azt mondták, hogy az analóg kábel tv nem lesz szép, tehát erre fel voltam készülve. DE arra nem, hogy az igazi DVD filmet is pixelesen és viszonylag csúnyán fogja vetíteni. Scart csatlakozóval van 1 LG (kb 7 éves) DVD lejátszó hozzá csatlakoztatva. A régi képcsöves tv-n szép volt a kép. MI lehet a baj? És miért van az, hogy a 16:9 képarány ellenére is van alul felül is fekete sáv a DVD- nél is és a csatornáknál is? (pedig a képarány 16:9 re van állítva)

2012. szept. 5. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Viszont ha usb-ről nézem akár ugyanazt a filmet sokkal jobb a kép még alacsonyabb felbontású divx esetén is.HD filmnél pedig tökéletes.
2012. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
azért csúnya a képe mert a 7 éves dvd lejátszód nem konvertálja fel 720 vagy 1080i-re . Ha lenne olyan dvd lejátszód ami felkonvertállja akkor kristálytiszta képed lenne ;) . Tudom mert én is így voltam :D
2012. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
...
2019. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!