Konvertálás aztán hogy?

Figyelt kérdés
van egy mp4 lejátszója egy barátomnak és nem tudom hogy kell rárakni zenét. letöltöttem egy total video converted nevű programot,és most hogyan tovább? L15
2012. szept. 15. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mibe?
2012. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert mp4 lejátszó még viszi az mp3-at is, mp4-be a videót konvertáld. (nekem legalább is így működött, de már vagy 5 éve nem tartok mp4et :D)
2012. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Konvertálásra inkább a Format Factory-t javaslom, ami ingyenes, ellentétben az általad használttal.

Itt letölthető:


[link]


Megnézheted, hogyan kell használni:



[link]


Az lejátszót csatlakoztatod a számítógéphez - kijelölöd a zeneszámokat (vagy videókat ) - átmásolod a lejátszóra.

2012. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pedig a free studiot, ami konvertáláson kívül még egy csomó mindent tud.47 ingyenes programot tartalmaz.
2012. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!