Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus radeon 9800gt csatlakozta...

Asus radeon 9800gt csatlakoztatás tv re rca val megoldható?

Figyelt kérdés
Van egy asus radeon 9800 gt m amit nem tudok csatlakoztatni a tv m hez ami nem hd nem plazma hanem egy szimpla"nagysegges" képcsöves hb ingelen tv. Hol tudnék venni valami átalakítót ami dvi vagy vga ról rca ra alakítja át ,vagy ha lehetne házilag csinálni az jobb lenne. (rendelkezek megfelelő elektronikai tudással). Válaszokat előre is köszi
2012. szept. 16. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami igazábol geforce xd
2012. szept. 16. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Hali

DVI-VGA VGA-SCART a megoldás, csak kérdés, hogy működik-e így.

2012. szept. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tv-kimenet nincs a kártyán ? Mert én amiket itt látok, "google 9800 gt képek" azon mindegyiken van :)
2012. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi geforce a kártya
2012. szept. 17. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nvidiákat néztem, de akkor a te kártyádon 2x dvi van csak ?
2012. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ez az 1 gb ddr3 mas
2012. szept. 17. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg szenvedni vele, túl drága lenne ahhoz, hogy ez megérje neked.

Egyébként valami ilyen kéne hozzá :

[link]

+ DVI/VGA átalakító.

De így látatlanba, biztos nem venném meg, nézném tovább a filmeket a monitoron, vagy kiírnám dvd -re lejátszóra.

Sőt az árából ki is jön egy dvd lejátszó pl.:


[link]

2012. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!