Sony PS3, xbox360 vagy egy lazább gamer pc?

Figyelt kérdés
Szeretném megvásárolni valamelyiket a fentiek közül, természetesen korlátozott anyagiakat is figyelembe véve, a pc ne legyen 120-150 000nél több (lehet nem is számítana így a gamer pc kategóriába, lol), érdekelne, hogy ha a konzol mellett döntenék, mennyire lenne időtálló? Mikor terveznek a gyártók kidobni valami újat, a bluray sem rossz szempont a Sonynál, egy kb.100cm-es full HD tv-n történne a játszadozás. Válaszokat előre megköszönném!

2012. szept. 20. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Xbox360 és a PS3 kiszolgálta a maga idejét, szerintem mostmár inkább várj vele. Állítólag karácsonyig tervezik behozni az új gépeket.:) Én is nagyon akarok egy konzolt, de tökön döfném

magam, ha rá pár hónapra, vagy hétre kijönne az új..

2012. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
PS3. #1-nek igaza van. Kijárták a maguk idejét, de ezzel az is jár, hogy van rájuk egy halom játék.
2012. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 2013-ra igérik a PS4-et az Xbox(720,8,Durango)a név még nem biztos 2014-ben jön de ezeket az infókat bárhol olvasol róluk pletyka szinten kell kezelni mert nem konkrét az infó.Az biztos hogy 1-2 éven belül minkét konzolgyártó cég lecseréli a gépeit és valami új konzolt is rebesgetnek a piacon ami be száll a versenybe.Hogy milyen sikerrel az kérdéses.

[link]

2012. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ma voltam a konzolbázis üzletben, ahol azt mondták, hogy még 1-2 éven belül nem hiszek, hogy jönnének új gépek (Esetleg az xbox jöhet előbb), mivel a ps3 hardware-ileg olyan erős, hogy szinte alig van kihasználva. Szóval akkor többynire maradjak ezen a konzol-oldalon, ami a játékokat illeti :) ha egy pc-t vennék, akkor kb fél-1 évente kellene fejlesztgetnem, az meg szerintem hülyeség és költségigényes :/
2012. szept. 21. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:

PC-t nem az állandó fejlesztgetés miatt nem vennék, hanem azért, mert a konzolokra (szerintem) sokkal több és jobb exkluzív cím van.


Amúgy jól mondták: én is úgy 2013 év vége - 2014 év eleje környékén képzelem el a következő generáció indulását, meg ha akár holnap jelennének meg, én akkor sem rettennék el a gondolattól, hogy PS3-at/Xbox 360-at vegyek: rengeteg nagyon jó játék van rájuk.

A kettő között meg döntsön az exkluzív címek listája.

2012. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva jelenik meg a PS3 legújabb szériája a super slim, szóval még vagy 2 évig biztos nem fog jönni a PS4, de az új xbox se várható sokkal előbb.
2012. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!