Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozi AV Rádióerősítőt...

Házimozi AV Rádióerősítőt szeretnék, max 120 ezerig, ill. hozzávaló 5.1-es hangfal szettet. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Eddig a harman/kardon-nal szemezgettem. TV nézésre, házimozizásra, ill. zenehallgatásra használnám, de az sem hátrány, ha a számítógépen lévő filmeket is le tudom vele valahogy játszani, miután összekötöttem a gépet és az erősítőt. Javasolhatnátok egy hozzá illő 5.1-es hangfal szettet 100e Ft értékben is.

2012. szept. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


netdepo.hu

2012. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztelt válaszadó, tisztában vagyok a kínálattal, ill az árakkal is, szakmai tanácsra van szükségem az erősítő pro- és kontra tulajdonságait tekintve. Pl. hogy egy h/k-val járnék-e jobban, vagy egy Onkyo-val.
2012. szept. 23. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos, nekem Onkyom van 12 éve, 5.1-es házimozi erősítő. Amikor megvettem az volt a legmegdöbbentőbb, hogy nem dobozhangja volt, hanem teljesen természetesen szólt. Hallgattam azóta H/K-t is ... egy kicsit lágyabb a hangja, mint a természetes. Mintha lenne rajta egy simítás. Persze ettől még nagyon állatul szólt!


Én nem csalódtam az Onkyo-ban. Ha ma kellene vennem, mert mondjuk elromlott volna, akkor megint Onkyo-t vennék! Nem cserélném el egy Harman Kardonra, az tutti!

De nem kell vennem, mert tökéletesen működik! Igaz, idén tavasszal javíttattam először, de egy tízezresből megúsztam. Anno 150 ezer Ft volt. Amivel ma szívesen lecserélném, az majdnem 300 ezer Ft. És szerintem az sem szólna szebben :o)


Ha hangfalat szeretnél, akkor B&W hangfalat válassz, nekem az jött be hangra. Sajnos 100 ezerért csak használtan veszel 5.1-et (esetleg annyiból ki sem jön). Darabja 80 ezer Ft-nál kezdődik egy jobbnak. De hallgasd meg valahol a hangfalakat és azt válaszd ki, amelyik hangja NEKED jobban tetszik. Ne adj arra, hogy egy nagy hangfal jobban szól, mint egy kisebb! Gyakran fordítva igaz! Válassz olyan márkát, ami jobban fekszik neked (Magnat, JBL, Koda, Jamo). Hallgasd meg benne a mélyet és a magasat, hogy elég-e.


100 ezerből biztosan kijön egy komolyabb Genius vagy Logitech hangfalszett. De vigyázz a terhelhetőségre, mert nem mindegyik bíz tartósan 100 wattot!


43/F

2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a kielégítő választ, Apuci!
2012. szept. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!