Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgató gond! Én tehetek...

Fülhallgató gond! Én tehetek róla?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy vettem egy viszonylag drága fülhallgatót, de jó márkájú agyba dugós fülhallgatót és elég rövid idő alatt probléma lett vele. Az összes hang úgy jön belőle mintha "belül hangzásos" lenne.

Lehet azzal tettem tönkre hogy nagyon belenyomtam a fülembe és a felgyülemlett nyomás elbuzerált valamit?

Vagy valami más dolog miatt alakult ki ez a tompán szólás?



2012. szept. 26. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyomás miatt biztos nem, elvégre ha már drága, akkor alumínium házas (Gondolom Sennheiser-ről van szó, abból még az olcsó is aluházas). Lehetséges, hogy elszállt valami a kábelezésnél a fejben, de nem valószínű, a fentebb említett okokból kifolyólag. Nem lehet hogy a hangszínszabályzóval van probléma a lejátszóban? Vagy próbáld meg azt hogy berakod a füledbe és egyet rápöckölsz. Nekem régen a Sennheiser CX300-as füles csinálta azt, hogy pöckölésre illeszkedett be rendesen a fülembe.
2012. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!