Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-on blu ray film nézés....

Ps3-on blu ray film nézés. így lehetséges?

Figyelt kérdés
ps3-on milyen blu ray filmet nézni? ugye nem akadozik mert régen még ps2-ön akartam dvd filmet nézni de az akadozott ugye a ps3-nál nincs ilyen probléma? A ps3 egy 55cm-es régi crt tvre van kötve. Ez nem befolyásolja a filmet? szép lesz ettöl függetlenül a kép?

2012. szept. 28. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan lesz mint egy jó VHS felvétel :)))

Kéne neked egy jobb tv. minimum 32" 1080p

2012. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uff az nem tul jó :/ de ugye nem akadnak a filmek?
2012. szept. 29. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2012. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HD led monitorra is rá lehet ötni HDMI kábellel.
2012. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fuh de jó hogy nem akadnak ennek örülk. ) am tudom hogy monitorra is lehet kötni, már ki is néztem 1-et magamnak
2012. szept. 29. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem akadoznak, én régen agyon sokat néztem PS2-n is filmet, az se akadozott (slim gépem van), De PS3-on meg pláne nem, a Blue-ray a PS3 egyik legnagyobb sajátossága, még szép hogy nem akad.
2012. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már a ps3-as játékokat is blu-rayre írják, hál' Istennek nem akad. millió filmet néztem vele, és hogyha mégis akadozott, az a lemez hibája volt ^^
2012. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a sok jó kommentet. régen ugyebár én is akartam filmet nézni ps2-ön de hiába volt full eredeti és karcmentes a lemez mégis akadozott. na de azmá a múlté :)
2012. okt. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!