Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1-es hangrendszert keresek...

5.1-es hangrendszert keresek 15-20. 000 forintos ár körül?

Figyelt kérdés
A sztori röviden annyi, hogy vettem júli végefelé egy Genius SW-5.1 1505-öst, ami 2 hét után elkezdett recsegni, ezért visszavittem. 3 hét baszakodás után azt mondják, hogy nem tudják kicserélni. Elméletileg pénzvisszatérítés van, szóval vennék helyette egy másikat. Valaki mondana olyan hangrendszereket, amik főként zenehallgatásra jók lennének 15-20k forint körül?

2012. okt. 1. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Újonnan nem kapsz normálist ennyiért. Viszont használtan igen:

[link]

2012. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] Erről valaki vélemény? Jóval nagyobb a teljesítménye mint az 1505-nek.
2012. okt. 1. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is ugyanolyan szar műanyagdobozos. Nem véletlenül linkeltem fát.
2012. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újonnan inkább 2.1-et vegyél, főleg ha csak zenehallgatásra lesz, javaslom, hogy menny be a tescoba és ott keressél ennyiért, ott is vannak jók.
2012. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Áh, teszkóban semmilyen műszaki cikket nem szabad venni, a legalja szarokat árulják csak, vagy ha mégis jó valami, másfélszeres árat kérnek érte.
2012. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Orion HT550 5.1? Nem tudom... Sok helyen elég jókat írnak róla, de nem kevés negatív kritikát is olvastam.
2012. okt. 2. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha genius és orion márkában gondolkozol, akkor szerintem bőven elég a tesco, mert ott pont ezek vannak főszerepben, 20e forintért nem nagyon kapsz olyat amivel véglegesen elégedett leszel, gyűjtsd még addig még nem lesz legalább 40, és annyiért már kapsz egy egész jót.. én is így kezdtem, jól tudom miről beszélek, 3 házimozit jártam végig 20e-es kategóriáig.
2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!