Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a teendő, ha a TV-m amiben...

Mi a teendő, ha a TV-m amiben van beépített mpeg-4es dekóder, csak a kódolt MindigTV-s adásokat fogja be?

Figyelt kérdés
Természetesen ezeket nem bírom nézni, hiszen azt írja ki, hogy kódolt csatorna, de ezen kívül ugye lenne még vagy hat amit simán Set-Top-Box illetve Conax kártya nélkül lehetne fogni, de azokat nem találja meg.Esetleg ötlet, hogy mi lehet a probléma?

2012. okt. 5. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell listáztatni az összes megtalált csatornát, és megkeresni közöttük azt a 6-ot, ami ingyen van, és betenni a kedvencek közé. A tv nem tudja kiválogatni magától, neki olyan mindegy. Ha látja a kódoltakat, akkor látja az ingyeneseket is. Csak azok nem külön jelennek meg, hanem a helyükön.
2012. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de amit a kérdésben megfogalmaztam az pontosan úgy van. 12 csatornát talált, amik rendre: viasat3,comedy central,spektrum,history,minimax,CN,prizma,muszika,sport1-2,pro4,dorcel. De amit kerestem az m1,m2,duna, azokat nem találja,erre szeretnék valami megoldást :)
2012. okt. 5. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egyre tudok tippelni: Olyan adó, vagy átjátszóállomást sikerült befognod, ami csak ezeket sugározza nagyobb erővel. Talán irányított antenna kellene. Nézd meg az adótáblázatot, kinnt van a neten.
2012. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a kódolt csatornákat azt hiszem külön frekvenciában sugározzák egy csomagban. sztem a szabadon foghatóakat egy másik frekvencián adják. nézd meg az adatait a mindigtv oldalán, és a csatornakeresés funkciónál módosítsd a frekvenciát!
2012. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a kódolt csatornákat azt hiszem külön frekvenciában sugározzák egy csomagban. sztem a szabadon foghatóakat egy másik frekvencián adják. nézd meg az adatait a mindigtv oldalán, és a csatornakeresés funkciónál módosítsd a frekvenciát! és úgy keress rá
2012. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!