Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » X-boxot készülök venni, van...

X-boxot készülök venni, van pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Néztem használtan, újonan, mindkettőt jónak találtam. És olyasmi érdekelne, hogy hány gb-osat vegyek, vagy ha használt mennyi időset, stb. Játékokat használtan, vagy újonan vegyek? Bár néztem a használtakat, és semmi karc nincs rajtuk. Előre is köszönöm a segítséget!

2012. okt. 6. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Újonnan vegyél 250-es slimet.

Olcsó, megbízható, jó.

Játékokat nyugodtan lehet használtan venni, jóval olcsóbbak.

2012. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

te most azt kerdezed hogy van kerdesed? XD am tudom hogy nem. en amugy hasznaltan nem vennek xboxot. inkabb ujat es abbol is 320 gb-osat. jatekokat vehetsz hasznaltat ha tenyleg nem karcos de az ara se legyen gyanusan alacsony ha neten veszed.


ui:angol billentyuzetem van ezert irok ekezet nelkul

2012. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok ajánlani, hogy nézd meg a MFR / MRFD Manufactured datet, nézd meg, hogy mikor gyártották az enyémet pl 2011.04.xx és 2011.11.hó végén lett megvéve, tehát kb fél év mire megveszi valaki, ez jó kiindulási pont lehet, nem igazán szokták leszedni a címkét, de legalább tudod, hogy kb mikor lett megvéve.


A másik, hogy nézd meg


[link]


ezt, ez a tápcsatlakozó a gép hátulján. Én csak jasperstől felfelé vennék vagy fat japeres vagy pedig slim azt pedig meglehet ismerni, mert teljesem máshogy néz ki mint a fat:D


A hamadik dolog pedig(ha ezt meglehet oldani, mert netes vásárlásnál nem igazán) az az, hogy belépsz a gépbe vagy megkéred hogy belépjen a főmenüben a profiáljában lesz egy olyan, hogy anchievment, nah itt megtudod nézni hogy hány játékkal játszott az illető, egy játék 1000 G + a 200v150/dlc és az arcade játékok 200, ha jól emlékszem.

Azt nézd meg, hogy egy játéknál hány G pont (nem túl szerencsés ez a megnevezés látom előre:D) van, ha pl 1000/500 korül lehet akár 300 az azt jelenti, hogy a single playert kivitte az ember, tehát ha pár anchi megvan, akkor már játszott vele, mivel automatán adja és vannak olyanok, amiket mindig bead pl: kivitted az első fejezetet.

Ha itt játszott mondjuk 150 játékkal és vannak eredmények elég soknál, akkor gondolhatod hogy az a gép használva volt.


Amúgy mindenképpen HDD-vel együtt vedd a gépet, olyan 120 GB már elég, ha nem akarsz egyszerre 10 játékot feltenni akár még egy 60GBos is elég, bár azok már régi gyártmányok, arra is érdemes figyelni.

2012. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor inkább új gépet fogok venni, 120 gb-osat vagy az felettit! Meg fogom nézni amit írtál! És játékok olyan 7.500 körül vannak használtan, de van 5000-ért is. Most ps2-m van tudom milyen ha karcos játékot veszel.. Arra úgy 40-50 játékom van, és egyiken sincsen karc. 7 éves a gép de semmi gond nincs vele :D És mindegy hogy fehér vagy fekete x-boxot veszek? Amúgy meg kinect nem kéne hozzá, nem fontos. Köszönöm a válaszokat!! :))))
2012. okt. 6. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Újonnan már csak fekete színű van, és csak 4 és 250GB-s, ezek közül a 250-est vedd.
2012. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!