Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX VAGY PS, MELYIKET VEGYEM...

XBOX VAGY PS, MELYIKET VEGYEM MEG?

Figyelt kérdés

Eddig meg csak pc-en jatszottam, de most szeretnek venni egy jatek konzolt. az a baj hogy teljesen nem tudom melyik a jobb. annyit tudok hogy a ps nek a "3" a legujabb gepe, es hogy mennyibe kerul (annyiba mint egy xbox) de az xboxrol semmit sem tudok azon kivul hogy evekkel ezelott jatszottam vele, melyik a legujjab ha van?

szerintetek melyikkel jarok jobban, melyiket vegyem meg?


2012. okt. 10. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Azzal jársz a legjobban, ha először utánaolvasol mindkettőnek, ha már fingod nincs róla.

És nem azért veszel egyiket vagy másikat mert itt egy 13 éves vérpistike fanboy azt mondta...

Ha átolvastad wikipediát, xbox.com-ot, playstation.com-ot, meg itt vagy 20 kérdést és még mindig nem tiszta valami gyere vissza...

2012. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

olvasgattam mar rola, de mindehol irnak mind2orol rossszat es jot is egyarant, az pedig hogy a hivatalos honlapjukat nezem nem sokat fog segiteni mert nem fogjak azt irni a xbox.com pl. hogy az xbox az szarabb mint a ps, vagy forditva. azert kerdeztem itt hatha vannak fuggok akik tudnak tapasztalatokat mondani egyikrol masikrol.

merlegeltem volna a kommenteket es jobban segitett volna a dontesben. de azer kosz

2012. okt. 10. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne azt olvasd el, hogy melyik miben rosszabb, hanem, hogy melyik mit tud, és az alapján válassz neked mire van szükséged/igényed.

Egyébként ilyen kérdésből, ahol felhasználók írnak az oldalon saját véleményt kb 30 millió van, csak rá kéne keresni...

2012. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Xbox360Slim-nek hívják a legújabb verziót.

[link]


A PS3Slim pedig ennyibe kerül.

[link]


Az Xbox360 a 720p játékokat képes felskálázni 1080p-ben.

A felbontás manuálisan állítható kb 10 féle felbontásból választhatsz.

A PS3 mivel nem skáláz és mivel a játékok 90%-a 720p-ben jön ki csak ezt a felbontást képes visszaadni.A felbontás nem állítható mert automatikusan érzékeli a játék felbontását és abban jeleníti meg amivel a játék kijött( ez 720p).

Ezen a PS3 fórumon taglalják ezt a kérdést.

[link]


Az Xbox360-hoz jó áron megveheted a játékokat itt.

[link]


A PSN ingyenes(de cserében jó párszor fel is törték)a fórumon amit linkeltem erről is beszélnek.

Az Xbox Live fizetős évente 7490Ft ami havi 600Ft-ra jön ki van játék közbeni chat lehetőség(nem kell kilépni a játékból) ,Youtube,készül a Skype és az Internet Explorer.

[link]


Még az is szempont lehet hogy az Xbox360 kontrollere klasszisokat ráver a PS3 kontrollerére egy lövöldözős játéknál nagyon érezhető a különbség rendesen érzed hogy visszarúg a fegyver.A PS3 kontroller csak remeg a kezedben mint egy ázott kismacska.


Vagy dönthetnek még az Exclusive játékok is és az hogy az ismerősöknek milyen konzoljuk van ha együtt szeretnétek multizni.


Xbox360 Exclusive játékok.

[link]


PS3 Exclusive játékok.

[link]


Én az Xbox360 ajánlom az enyém lassan 5 éves lesz a PS3 nem rég vettem de csalódnom kellett benne grafikailag(a játékok 10%-a 1080p a többi 720p és full HD TV-n nagyon ki jön a különbség) is és a kontroller szempontjából,a játékok is drágábbak mint a Xbox360-ra.

2012. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

valami ilyesmi valaszra vartam!!!!

MAD RESPECT!!!

2012. okt. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!