Xbox 360 slim 4gb/250gb melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Most akarok venni egyet, ha a 4Gb-ost veszem, és van egy 8Gb-os pendrive-om akkor összesen van 12 gb-om? Erre fel tudom telepíteni pl. a Gta4-et, hogy kíméljem az olvasófejet? Hogy működik ez? Ha megveszek egy játékot, feltelepítem, és a lemez csak a beolvasáshoz kell? Igazábol most kettőt kérdeztem, kezdő vagyok és elnézést ha hülyeségeket kérdezek!

Légyszives ha tudtok válszoljatok, kb.ezen mulna, hogy melyiket veszem és az áruk közt nem kicsi a különbség!

Köszönöm előre is!


2012. jún. 23. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
250 gb egyértelmü és igen ugy kell ahogy irtad
2012. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
250gb-st vegyél annyi hogy megveszed a cd-t pl:gta 4 azt berakod kilépsz a játékból és ott van meg kell nyomni az "X" gombot (nem tudok milyen szöveg van melléirva)na ahogy megnyomtad ott lesz hogy install vársz egy kicsit amíg feltelepíti és kész van csak inditáskor használja egy kicsit az olvasó fejet, de muszály hozzá cd-nek bent lennie ha már fel van telepítve. remélem segitettem
2012. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nekem elég ha egyszerre csak egy játék van fent, és ezt akkor a pendrive-al megoldom, feltelepitem rá és kész! Netezni és letölteni nem akarok, arra ott a laptop, de most néztem meg kb. 8000 Ft a különbség köztük, átgondolom..köszi még 1x :)
2012. jún. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!