Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 107cm-es LG Tv-n miért rossz...

Leba kérdése:

107cm-es LG Tv-n miért rossz a kép? Pixeles, szétesős és egyáltalán nem éles. Néhány csatorna viszonylag nézhető, de nem ezt vártam egy ekkora Tv-től. Kábelen, UPC-től jön az adás, lehetséges, hogy nem digitális azért?

Figyelt kérdés
Már minden lehetséges beállítást"végignyomkodtam".

2012. okt. 10. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudnál feltenni képet róla?


Simán a kábel egyből a tv-be megy, vagy azért van mediabox is? Ha van, akkor azt mivel kötötted a tv-hez?

2012. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kellene a TV pontos típusa. Lehet hogy nem fogja a digitális adást.
2012. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyből a tv-be megy a kábel. LG cinema 3D led ez a megnevezése.
2012. okt. 10. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van otthon antenna szerintem próbáld meg úgy az rtl-t behozni :D Nem vicc! Legalább megtudod, hogy jó a tv. Sok sikert! ;-)
2012. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha rögtön a tv-be megy a kábel, akkor először érdemes lenne átvizsgálni a kötéseket. Előfordulhat, hogy valahol meglazult egy kötés. Alaposan mozgasd át a kábelt, és közben ha lehet, nézze valaki a képet. Lehet, hogy az antenna galvanikus leválasztása is megoldja.


Én a helyedben előfizetnék egy sima alap mediaboxra. Sokat javít a képminőségen. Ezer forint havonta a felvevős alap változat, a natúr meg elvileg 500.

2012. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a gond. Amikor kábelen jött az adás és megláttam a képet, azt hittem hányok.. Aztán mi is igényeltünk egy HD-s UPC Mediaboxot (felvevős)és gyönyörű a kép, még a "rendes" csatornák is élesebbek lettek.
2012. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20:47 Ez úgy hangzott, mint egy reklám :D
2012. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a késői reakcióval,de köszi mindenkinek!!!!
2012. nov. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!