Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kindle paperwhite informaciok?

Kindle paperwhite informaciok?

Figyelt kérdés
Akinek van Kindle-je, azokhoz cimeznem foleg. Szeretnek vmikor venni egyet de egy-ket dolog nem tiszta nekem. Mit jelent az hogy reklamos vagy nem? Mikozben olvasok megjelennek reklamok? A paperwhiten nem maradnak-e ott az ujjlenyomatok? A sim-kartyara erkeznek a koltsegek egy ebook vasarlas eseten vagy neten fizetek? Nem baj e ha kulfoldi keszulekem lesz kuldoldi simmel?

2012. okt. 11. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Na szóval. Reklámos special offer. Lehet hülyén hangzik én kifejezetten szeretem. A menüben alul egy csík reklám és kikapcsolt állapotban a kijelzőn jelenik meg. Olvasás közben soha nincs reklám. Engem szórakoztat, hogy amikor kikapcsolom nem tudom mi fog megjelenni milyen reklám. Ujjlenyomat annyira nem vészes. Ne koszos kézzel tapizd és nem lesz gond. SIM kártya?? E-book olvasó nincs benne SIM kártya nem is tudsz rakni bele. Bankkártya adatok megadása után tudsz vásárolni amazonról, de magyar nyelvű könyveket ott nem találsz viszont a net tele van letölthető e-bookokkal és a Calibre nevű programmal át is tudod konvertálni a megfelelő formátumba. Remélem tudtam segíteni!
2012. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, sokat segitettel. Meg annyit nek ertek hogy amig ki van kapcsolva a keszulek addig folyamatosan jelennek meg rajta reklamok vagy csak a kikapcsolaskor?
2012. okt. 15. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Természetesen a 3G-s verzióba tudsz sim kártyát tenni, de úgy tudom, hogy csak az amazon oldalát éred el vele, szóval nem tudom, mennyire hasznos.

Nekem elég a wifi, illetve usb-n keresztül felteszem rá, ami kell, még sosem volt egy könyv sem olyan fontos, hogy ott helyben azonnal kell, és nincs a közelben wifi.

Én felesleges extra költségnek tartom a 3G-t, de mindenkinek a saját döntése.

2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Almandin válasza:
Nekem 3G Kindle-m van, úgyhogy elhihetitek, hogy abba nem lehet, és nem is kell SIM kártyát tenni. Az van benne, amit az Amazon beleépített.
2012. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!