U.balázs kérdése:

Xbox360 slim flash?

Figyelt kérdés
Mire jó a flash?? Azt mondják ha flashaltetem ledz a boxal valami baj... Megéri flahaltetni? Kerül valamibe??

2012. okt. 13. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Mire jó: viszi a nem eredeti, írott játékokat.

Lesz tőle valami baja a boxnak: Nem.

Kerül valamibe: Pénzbe.

Megéri: Nem. Az rgh jobb.

2012. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szakember csinálja nem lesz baja nyugodj meg! :) Megéri ha csak single-zni akarsz, ha akarsz multizni meg liveolni akkor pedig felejtsd el a flasht. Én mostmár úgy vagyok vele, hogy el akarom adni a flashelt gépem, mert fifán nem tudok multizni és zavar, kb 3-4 dologba tudok belépni , mert a netre épül fel az egész! :/
2012. okt. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Igen, ez tényleg szar:/ én nem tervezem flashelni a xbox-ot amit akarok venni,(meglepem magam vele karácsonyra):D

Én multira épitem az egészet, battlefield 3,black ops2, stb.... persze singlebe meg the witcher, stb.. találtam is 1 jó dolgot.

[link] szerintetek??:) én ezt gondoltam magamnak, igaz 1 forza 4 nem érdekel, de báttyám szereti,de, witcher 2 régi vágyam:) ésss gears of war se 1 rossz dolog,+ megveszem a battlefieldet, meg a black ops2-t és ki is fujt a történet. :)

meg mellé veszek 1 hd tv-t :) ez a terv:)

2012. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a konzolstúdió-t, idén nyáron tőlük rendeltem ugyan ilyet amit most te akarsz venni, xbox360 slim 250gb.

Tudsz hozzá kiegészítőket is; Play and charge kit, hdmi kábel stb..játékokat is tudsz, így egy fedél alatt mindent kihoznak :) Korrekt ár!

2012. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az augusztus utáni Xbox-ok flasheléséről tudtok már valamit?
2012. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom mi az a play&charge it de azzal lehet ilyet csinálni?:veszek vagy kapok egy vezeték nélküli távírányítót és aztán miket kell.még vennrm vagy ehez külön távírányító kell??? Vagy meg se éri mert nehezebb nagyobb helyet foglal meg még simával is meg tudom csinálni hogy van 2 pót elem és csak.kicserélem??
2012. nov. 14. 19:23
 7/9 anonim válasza:

és box-ot belehet a joystick-al kapcsolni mint a ps3-at?:)

Amúgy igen, nem 1 háttrány a play&charge kit :)

2012. nov. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja, és milyen wifi-t tud fogni ez a xbox 360 slim? mert azt irja csak az újabb "N" szabványú megy neki... honnan tudom hogy nekem olyan van-e?:)
2012. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan a router doboza, akkor b/g/n-nek kéne rajta lenni. Innen tudhatod
2013. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!