Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség az Xbox 360...

Mi a különbség az Xbox 360 4gb és 250gb között?

Figyelt kérdés
Elég valakinek a 4gb? Vagy egyáltalán mi a különbség közte?

2012. okt. 15. 16:43
 1/4 u.balázs ***** válasza:
Picit félre értettél valamit... A 4gb az nem 4gb (az nem merevlemezzel működik)az nem a játékot tölti le, hanem csak elmenti egy játék kb 4-5mb mentésenként tehát kb 1000szer tudsz menteni.meg olcsóbb hátrány:lassabb hamarabb melegszik hangosabb, én mibden esetre 250gb set vennék.
2012. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a 4 gigásban 4gb tárhely van, 250 gigásban pedig van egy 250 gigabájtos merevlemez. Mentéseknek elég a 4gb, de másra nem, max. egy pár DLC ráfér. 250 gigásra feltelepítheted a játékokat (így nem fogja pörgetni a lemezt, halkabb lesz, és persze kíméli is a fejet), vagy játékokat vehetsz XBLről (nekem pont erre kellett a hely, sok olcsóbb játék van), és persze minden DLC is ráfér. Én a 250 gigásat ajánlom, ha először még nem is, később szinte biztos, hogy szükségessé válik a hely, és annyival nem drágább, mint amennyibe később kerülne egy merevlemez.
2012. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A memória mérete. Egyébként nem jó az xbox 360 olat ne vegyél.
2012. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 u.balázs ***** válasza:
Kedves előző ne sértegesd az xboxot alaptalanul... Vegyél inkább helyesírási szótárt már 5000Ft akciósan...
2012. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!