Milyen jó, de viszonylag olcsóbb e-book könyvolvasók vannak?

Figyelt kérdés

Férjen rá jó sok könyv, de különben más elvárásom nincs.:)

Milyet ajánlotok? és milyen árban vannak?



2012. okt. 17. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Nekem Prestigio márkájú van, és nagyon jó.

20 000 volt újonnan, de sikerült Vaterán 15 000-ért beszerezni, dobozzal, garanciával.

Ezen filmeket is lehet nézni, 2 GB beépített memória, elfér rajta 2 avi formátumú film és mellé még egy nagy halom könyv is. Memóriakártyával 16 GB-ig bővíthető, ami gyakorlatilag korlátlan mennyiségű könyvet jelent.

2012. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dinaa :D válasza:
Ehyetértek az előzővel, nekem is Prestigio-m van, én 17.000-ért vettem az extreme digitalban. Az enyém 4 gigás, tökéletesen lehet rajta filmet nézni zenét hallgatni, és főleg olvasni :) Imádom :)
2012. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TóthZoltán válasza:

Pedig a könyvolvasóval kapcsolatban kellene, hogy legyen elvárásod. Ha kimondottan olvasásra használnád, akkor mindenképpen E-Ink kijelzőst vegyél, mert nagyon sokat bír egy töltéssel, és ez a kijelző áll a legközelebb ahhoz, a látványhoz, érzethez, amit egy könyv ad. A betűk kontúrosak, élesek, nem fárasztja a szemet az olvasás. Ami a hátránya, hogy nincs háttérvilágítás a működési elv miatt.


A legtöbb olcsó olvasó hagyományos TFT panelt használ, ami nem igazán kíméli a szemet. Előnyük, hogy kisebb felbontású filmek is nézhetők rajtuk.


Ha normális minőségben akarsz alternatívát, olyat amin olvasni is jó, filmet is nézhetsz, akkor nézz egy tabletet ami IPS kijelzővel van szerelve.


Összességében az E-Inket ajánlom, ezek közül is jó tapasztalatom van a WayteQ olvasójával. Nem túl drága (legalábbis az E-Ink kijelzősök között), ráadásul van rajta több mint 200 magyar nyelvű szépirodalmi mű is.


Itt pl. megtalálod: [link]

2013. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!