Üdv! A laptopom monitorja bekapcsolásnál nem jön be. (bőv. Lent) Ötlet?

Figyelt kérdés
Egyszer mikor lehajtottam a gépem(készenlét), és utána később visszahajtottam nem jött be a kép.(nem sötéten világít, hanem egyáltalán nincs kép) Azóta már próbáltam aksival, nélküle, de bárhogy kapcsolom be a ledek világítanak de monitor nincs. Ha pl. elaltatnám FN billentyűparanccsal arra sem reagál, de a wifit be tudom rajta kapcsolni. Mi lehet a gond?

2012. okt. 21. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Most a laptop egy külső monitoron van ,vagy a "laptopom monitorja" alatt a laptopba épített megjelenítőt érted?


Utóbbi esetén próbáld meg egy külső monitorra vagy TVre kapcsolni és úgy ellenőrizni van a kép. Ha úgy sincs akkor a laptop VGA vezérlője lehet kuka, ha van akkor a laptop megjelenítője kuka.

2012. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külsőn sem ad semmit, beépítetten sem. Akkor tuti VGA?
2012. okt. 21. 11:42
 3/4 anonim válasza:

de külsőre is csak akkor fog jelet adni ha windows gomb+p betű és 1 jobbra nyíl és enter

ekkor kiterjeszted tvre a kijelződ vagy másodlagos monitorra(de csak windows 7nél)

és szerintem a soros csatlakozód tört el vagy csúszott le a helyéről (lvds mini) ha garanciális a lapos akkor kajavitása ingyen, amúgy 5000 forint mivel a szerelőnek annyi az óra bére és kb 10 percet fog vele szórakozni :D

2012. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de továbbra is "nincs jel". Ha caps-ot nyomok akkor felvillan a led, szóval a billentyűzet élt amikor próbáltam.
2012. okt. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!