Mennyivel gyengébb a Wii grafikája a ps3-nál? És mennyivel erősebb a ps2-es grafikánál?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a ps3 jóval jobb,de szerintem nem eget verően jobb! Mindkét konzol ugyanazon generációba tartozik!

Pl: Láttam Wii játékot,ahol pocsék volt a grafika,ilyen volt a fifa,ahol kb a ps1-es szintet üti meg! Láttam olyan játékot,ahol tiszta ps2-es grafikája volt,és láttam olyat is ahol abszolút felvette a versenyt a ps3-al!

Nem vagyok grafikamániás,de érdekelne a véleményetek!

Köszönöm!



2012. okt. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha megveszed a Wii-t és vannak hozzá jétékaid akkor meg fogod látni hogy nem a grafika számít...

Időseg is játszanak vele, fiatalok is. Haveri társasággal, ital mellett csajok és pasik is együtt tolhatják a Rayman Raving Rabbids-t például és hatalmas hangulatot csinál. Egy PS3-al ezt azért nehezen kivitelezed. Pár napja vittem a Wii-t havernak születésnapra. Rákattantak a csajok a Just Dance-re és egymás kezéből szedték ki a kontrollert... Semmi grafika nem számít ha látod hogy a puncik mennyire élvezik órákon át az ugrabugrálást. Wii-nél az a lényeg hogy megfogja a társaságot, akármilyen az. És nem fogják kérdezni hogy "Ez HD minőség? Mert csak akkor játszok vele..." ;)

2012. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Te hatalmas arc vagy :)

KIRÁLY VAGY,komolyan ): :)

Ilyen választ nem láttam még! :)

Zsír :)

Amúgy van Wii-m,csak érdekelt,hogy mit gondoltok,és én is így vagyok vele,hogy nem érdekel a grafika,csak kíváncsi voltam.

Ám én már nem csajozhatok,mert ha a Menyasszonyom megtudja... :) :) :) :) :) :) :)

Adom a zöld kezet,de ezért a válaszért 100 zöld kezet adnék. :)

2012. okt. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!