Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy működik ez, melyiket...

Hogy működik ez, melyiket vegyem? (ps/xbox kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval most ha konzolt vennék akkor választhatnék Xbox 360-ból mondjuk 250 és 4 GB-osat is az új Ps3 super slimől is van 12 gb-os is. Namost, ugye halottam hogy Boxra lehet játékot installálni és kíméli az adathordozónkat(DVD). Ps3-ra nemtom lehet-e. De az érdekelne első sorban hogy gondolom patchek ugyan úgy jönnek itt is játékokhoz mint gépen, de ha én nem telepítettem játékot, vagy nem tudtam mert nincs helyem, akkor, hogy patchelődik a játék, hova teszi?Pl.: BF3-nál ahol gondolom vannak terjedelmes patchek (mint az előző részekhez xD) és nekem csak lemezről fut a játék akkor olyankor mi van?



Valamint VGA(D-SUB) bemenet van csak az LCD monitoromon. Az Xbox360-hoz találtam 4-5 ezer Ft-ért átalakítókat de PS3-hoz semmit most akkor a SONY kitalálta, hogy aki PS3-at vesz az vegyen HDTV-t a jó képminőséghez(Gondolom a VGA bemenetű LCD monitornak is sokkal jobb képminősége van már mint a sima TV-nek amire AV-n megy a cucc vagy scart kábelen)


És melyiket vegyem?Exkluzívok nem igen izgatnak egyik oldalról sem, elsősorban az a döntő, hogy melyiken aktívabb a multiplayer pl.:BF3, hol játszanak többen és lagg van-e valamelyiken?


2012. okt. 23. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

BF3 egyértelműen jobb boxon.

Szebben néz ki és a Live is sokkal jobb, lagmentesebb azért is fizetős.

PS3-on meg kb mindenkinek fagy a BF3. Meg amúgy is egy rosszabb konzol, hiába a 8 mag, nem lehet rá értelmesen programozni és sok játékban rosszabb a graf meg szaggat, mint Xbox 360-on.

Úgyhogy én boxot vennék a helyedben 250 GB-ost.

PS3 játékokat nem lehet felmásolni a merevlemezre úgyhogy abból is jó a legkisebb.

2012. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az Xbox360Slim 250GB javaslom és még annyit hozzátennék hogy a kontroller is élből übereli a PS3-ét mivel egy lövöldözős játékban szó szerint a kezedben érzed a fegyvereket és a játékot is,sokkal jobban átjön az élmény.Sokan mondják hogy ez nem jó megközelítés de szerintem nem elhanyagolható az a tény hogy jobban benne érzi egy játékban magát az ember vagy külső szemlélőnek érzi magát.
2012. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm mindkettőtöknek, meggyőző érveket mondtatok a box mellett!

Ment a zöld kéz :)

2012. okt. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!