Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megfognak ölni?...

Szerintetek megfognak ölni? Tudom azt fogjátok hinni hogy kamu, de tényleg nem az!

Figyelt kérdés
Apa vett egy vadiúj Apple laptopot, én meg jót akartam, és ki akartam porszívózni a betűk között, és vagy 12 betűt beszippantott a porszívó! Annyira megijedtem, hogy a kiborítottam a porzsákot, a szoba közepére, és elkezdtem benne halászni. Aztán mikor megtaláltam a betűket akkor döbbentem rá HOGY BASSZUS A TISZTA ÚJ SZŐNYEGRE BORÍTOTTAM KI A PORZSÁKOT! Annyira ideges lettem hogy hipóval próbáltam takarítani a szőnyeget, és kivitte a fekete színt belőle!!! egy fehér folt lett helyette! És a betűket se tudom már visszarakni mit tegyek? Ássam a sírom?
2012. okt. 24. 19:36
 1/5 anonim válasza:
Hát ha tényleg nem kamu akkor gyorsan kezdj el gondolkodni valami jó mesén mert ha én fiam lennél akkor ... inkább na akard megtudni!
2012. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ráfogni a kis öcsire? őt úgy se bántják
2012. okt. 24. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Vadiúj laptopot minek porszívózni? Milyen Apple az, aminek a billentyűit ki tudja szippantani a porszívó? A porzsákot miért a szőnyegre borítottad? Miért nem porszívóztad vissza a kosz maradékát? Új szőnyeget hipózni? Ráadásul annyira, hogy a feketéből fehér lett? A billentyűket (BETŰKET BAZ+?) hogy nem tudod visszapattintani?

Tisztára idióta lennél, ha ez nem lenne egy k_rva gyenge kamukérdés.

2012. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mivel én használom a gépet, és ott eszek ezért tiszta morzsa. és úgy porszívóztam hogy nem volt rajt a cső se, csak simán, és úgy nagyon erősen szív! Szerinted előtte nem porszívóztam ki a szőnyeget? de egy szőrös fekete szőnyegből, hogy jönne ki a szemét? hát istenem a hipó volt a legközelebb....

mellesleg ha nem tudnád, egy csöpp és a farmergatyádból is fehér lesz...

2012. okt. 24. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez kemény jót röhögtem! Nézd a jó oldalát, egy tulajdonságod már kiderült, hogy te NEM vagy jó a stresszhelyzetekben. Vállald ma felelősséget, mert ha neked lenne kölköd te se szeretnéd, ha ilyen helyzetbe a másikra fogná, mert úgyis tudják, hogy te voltál.

Biztos jó fej gyerek lehettél.

2012. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!