Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt fogjátok hinni kamu, pedig nem! Hogy válasszak? Ikerlányokkal barátkozom, majdnem egyformák, természetre teljesen, és úgy érzem, mindkettőnél bejövök.

Figyelt kérdés

Sokat kártyáztunk, ha meghívtam valamelyik lányt egy italra, vagy vacsorára jött a másik is.

(egyet fizet kettőt kap) szindrómám van.


2009. okt. 1. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

ne válassz! vagy boldogtalanná akarod tenni azt, amelyiket nem választanád?


tedd mindkettőt boldoggá :)

2009. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy jött a másik is???

Én is iker vagyok (lány),de,ha valakit randira hívnak,akkor csak az megy!És még,ha be is jön mindkettőnknek az illető,akkor is tiszteletben tartjuk,hogy a srác kivel szeretne lenni és nincs veszekedés.Alapból tabu a másik párja.

Az pedig kicsit fura nekem,hogy természetre egyformák,meg majdnem egyformák.Hidd el,hogy nem egyformák!Külsőre lehet,de belsőre nem olyan egyértelmű ez.Ismerd meg őket és úgy döntsd el!Sok sikert :)

2009. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
na ezt nevezem nehéz ügynek, szerintem maradjatok így 3-an csak barátok, csak bajok lennének ha választanál...
2009. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sunázd meg mindkettőt
2009. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szeretnék egy bizonyos nívó feletti válaszokat kapni.

Van elég bajom így is.

2009. okt. 1. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, én csak az igazat írtam
2009. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem lenne jó dolog kikezdeni egyikkel sem. De hogyha egyszerre akarnál velük lenni akkor egy idő után szerintem mindketten birtokolni akarnának és lehet hogy megromlana köztük még a testvéri kapcsolat is!

Én is iker vagyok (egypetéjű) és egyáltalán nem egyforma a természetünk. Mindenki más. Csak egyet választhatsz közülük szerintem.

2009. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyu, hát biztos van köztük különbség, az én ikerlány ismerőseim is nagyon-nagyon hasonlóak, de megismerve őket mégsem. Az egyik már férjnél van. Ha esetleg van olyan haverod, akkor ismertesd meg vele őket, és osztozzatok meg rajtuk :) Így a másik sem érzi majd magát rosszul :) Aztán talizhattok négyesben is néha :)
2009. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!