Samsung vagy LG smart tv-t kéne inkább venni? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy Samsung 60"-os E6500PS plazma modell van és teljesen megvagyok vele elégedve. A sima TV-s adások is elfogadhatóak, de a Full HD-s filmek nagyon jók! Majdnem mint ha moziban lennék. Az egyetlen probléma, hogy csak 2db 3D-s szemüveget adtak hozzá és darabja 10ezer körül van ha jól tudom LG-hez meg 5-öt adnak ilyen "szép" színeseket. Amúgy szerintem a smart funkciókat még nem nagyon lehet kihasználni. A facebook alkalmazás kicsit gáz mert sok dolgot nem engedélyez, youtube sem olyan jó mert a sima tv irányítón sokáig tart mire beírod a videó címét szóval vagy veszel wireless billentyűzetet vagy ha okos telefonod van letöltöd az alkalmazást (talán LG-re nincs alkalmazás, de nem vagyok benne biztos). Viszont ha gyakran olvasol híreket (pl. origón) akkor van ilyen alkalmazás is vagy én a ustream alkalmazást használom gyakrabban. De ha elmész egy MediaMarktba ott meg is tudod őket nézni és szerintem ez fog dönteni vagy, hogy melyik van jobb árban mert én ugyan így voltam fél éve és Samsungot tudtam olcsóbban beszerezni ezért lett ilyen. Remélem tudtam segíteni :)
2012. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat segítettél. Köszönöm :)
2012. okt. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!