Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy LED TV-t,...

Szeretnék venni egy LED TV-t, nem túl drágán, de nem is a legolcsóbbat. Kinéztem 2 fajtát is amik hasonlóak, de az egyik smart a másik nem, és kb 15 000 Ft a különbség. Kérdés: melyiket vegyem meg? Samsung eu32eh5000, vagy 5300. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy egy ilyen olcsóbb fajta smart tv-nél nem-e gagyik az internetes funkciók és az alkalmazások.

Továbbá nagyon fontos, hogy le tudják-e játszani az mkv-t usb-ről.

Olvastam, hogy a többségük igen, de csak a h264 kodekeseket, az x264-eseket nem.


Segítenétek dönteni?



2012. okt. 27. 13:16
 1/4 anonim válasza:
Nekem 6300 van, és a Samart appok miatt vettem. Beszívtam. Nem éri meg. A Tv jó a 3D funkció szuper, de az appok nem. Ha jó smartot akarsz vegyél android boxot. Az tabletet csinál a TV-ből. Na ott már vannak alternatívák! Ja játszik mindent. Nekem semmivel nem volt gondom. Mkv-t is.
2012. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

igazából nekem az a lényeg h vigyen minden formátumot, meg esetleg h lehessen rajta kicsit netezni, kb annyira mint telefonon (kb csak fb, meg hírek, esetleg torrent ha van hozzá kliens)

2012. nov. 15. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit szánsz rá de én is most veszek egy samsung es6800

Szerintem olyat vegyél nézd meg a neten miket tud pl 2Dből 3D-t csinál smart tv meg ilyenek 209000ft-ért lehet venni.

2013. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A két TV szinte egyforma, csak a smart funkció a különbség. Egyforma a készülékház, és a panel is.És bárki bármit mond a képminőség is egyforma. Ha nincs szükséged a smart funkcióra, akkor inkább az EH5000-t ajánlom. Egy kis info: A smart hub NEM teljes internetböngésző, csak az előre beállított oldalakat lehet megyitni vele. Az előző hozzászólnak üzemen: A kérdező 90-120E Ft-os TV-ket nézeget, te meg egy 210E ft-os TV ajánlasz neki. Kicsit más árkategória...
2013. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!