Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most állok iPad2 vásárlás...

Most állok iPad2 vásárlás előtt,16gb vagy 32gb érné meg jobban? A 16GB nem túl kicsi, nem telik be nagyon hamar?! Léci írjátok le tapasztalataitokat! Köszi szépen!

Figyelt kérdés
Mindenképpen 3G-vel szeretném.

2012. okt. 30. 13:30
 1/4 LTK ***** válasza:

Én iPod Touchot használok már évek óta, rengeteg filmet, zenét tárolok rajta + az appok ugye...

Szerintem 32 gigánál lejjebb nem érdemes adni, megmondom miért.

Rajta van a készüléken egy évadni sorozat + 3-4 film bekészítve szűkösebb időkre, ha unatkozol/utazol stb... és ezek már el tudják venni a tárhely minimum felét. Ha még ráteszel zenét, programokat, akkor még mindig marad elég sok helyed BÁRMIRE.

Ezt egy 16 gigás változattal csak sok matekozás után tudnád csak megtenni.


Az én véleményem mindenképp az hogy, mindenképp áldozz rá egy kicsivel többet a 32 gigás verzióra, és nem fog fájni a fejed, hogy mit is kéne letörölnöd aznap a készülékről, hogy elférjen az új anyag amit rá szeretnél rakni. Meg fogsz vele elégedni, a 16 gigával már nem biztos...

2012. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszodat!

Akkor ebből szerintem egy iPad 2 32gb, 3G-s lesz..

Esetleg tudnál(tudnátok)mondani olyan oldalt,ahol egész jó árban meg lehet vásárolnom? Köszi

2012. okt. 30. 14:53
 3/4 LTK ***** válasza:
Vaterán szoktam az ilyeneket nézni, használtan és újonnan is nagyon jó árban adják az ilyen dolgokat. De egyszerűen csak ki is tudod guglizni hogy 'ipad 2 32gb wifi+3g ár' és kidob egy csomó jó oldalt
2012. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!