Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg inkább? Ipad 2...

Melyik éri meg inkább? Ipad 2 (wifi,16 gb) vagy Ipad mini (wifi,16 gb)?

Figyelt kérdés
Mindkettő 100 000 Ft körül van, és nem tudom melyik lenne jobb. Tanuláshoz kéne, hogy útközben is tudjak tanulni. Gépelni, wordben, excelben szerkesztgteni gondolom mindkét géppel lehet, de a nagyobbal kényelmesebb, vagy elég a kisebb is? Továbbá a kisebb Ipad akksija tényleg tovább bírja? Melyiket válasszam?

2012. okt. 28. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A google Nexus 7-et. Vagy Sony Tablet S az iPad elbújhat ezek mellett.
2012. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a Sony túl drága, a 7 col kicsi, a 8 már jó
2012. okt. 29. 22:54
 3/8 LTK ***** válasza:

Ipadben nincs is word, meg excell.


Amúgy az Ipad mini szerintem nem éri meg ennyi árért, túl keveset tud ennyi pénzért. Ráadásul a konkurencia jóval olcsóbb és fejlettebb technikát kínál.


A nexus 7 nagyon jó választás lenne, nagyon jó ára van és nagyon sokat tud, de ha Apple márkánál maradnál mindenképp, akkor csak is a 10 hüvelykes verzió ami használható. Az ipad mini nagy csalódás, ennyi pénzért meg pláne...

2012. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, nem veszek ipadet (:
2012. okt. 31. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
De vegyél, hidd el k*rva jó. Nekem az van, és nagyon tetszik. Most fogok venni Ipad minit. Ne hallgas a sok android fanra! Ipad minit vegyél.
2012. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az Ipadekre hány fizetős alkalmazás van? mert én semmiért nem tervezek fizetni...
2012. nov. 2. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg alkalmazás van benne sok fizetös, de sok ingyenes is.
2012. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LTK ***** válasza:

bárcsak nekem jutott volna eszembe az ipad mini, és halálra keresném magam az ilyen birkákból mint a 11:44-es... mint említettem (bár kicsit kuszán, így visszaolvasva), a mini egy gyenge f.ostömlő a most piacon lévő 7 hüvelykesek mellett. ilyen áron meg az utóbbi 10 év legnagyobb átb.szása. (a 10 colos ipad más kérdés)


köszönöm az android fan bókot, de már 2 éve használok apple termékeket (iphone,ipod touch,alkalmanként ipad). ezek után is azt mondom, hogy egy ipad minit még akkor sem használnék, ha utánam b.sznák is.


az appokra visszatérve, az androidos Google Play max 1 hónapon belül beéri az Apple Appstore-ját alkalmazásszámban, szóval ez bőven nem döntő ok az apple mellett.


+ ha Rootolod az Androidot, vagy Jailbreakeled az Apple gépeket akkor ki tudod kerülni az appokért való fizetést mindkét rendszerben(ami darabonként nem is olyan drága amúgy; átlag 300 Ft)

2012. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!