Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítsen nekem valaki legyen...

Segítsen nekem valaki legyen szíves, Samsung smart tv internetbeállításában?

Figyelt kérdés
Samsung smart tv internet beállításában kérnék segítséget. Router installálva van, a tv készülék érzékeli is, de nem tud rácsatlakozni. Autómatikus adatkérésre nem kap választ, a kéziben pedig nem igen tudom honnan vegyem az adatokat (tplink.com), de a MAC címet akkor sem tudom... szóval teljesen tanácstalan vagyok. Lehet, hogy a számítógépen kell valamit állítani, de fogalmam sincs mit.... köszönöm előre is a segítséget
2012. okt. 31. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem UE40D6500 van, azon csak be kellett írni a jelszót és egyszerűen működött. nekem nagyon lassú volt, ezért egyébként nem használtam. de a mobilommal tudtam lejászani képeket, zenéket, laptoppal még filmeket is. Milyen típusú a TV?
2012. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
UE32EH5300W a Samsung tv típusa. Ennek is kellene automatikusan felismerni, de nem teszi...
2012. okt. 31. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!