Sony Xperia Tablet S vagy Apple Ipad 4?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 23:22
 1/2 anonim válasza:

Sony Xperia Tablet S.


Nem szeretnék belebonyolódni a mélyebb specifikációkba. VAn amiben egyik, van amiben a másik a jobb. De nekem mindne téren jobban bejött a Sony terméke. Mellesleg meg hányni tudék már az Apple megkötéseitől ,hogy semmivel sem kompatibilis, mindig szenvedni kell az Itunes-al stbstbstb...

2012. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Citation ***** válasza:

Mind két rendszert használom így bátran állítom, hogy mezei júzernek nagyjából mindegy. Pénzügyi helyzeted függvénye az egész.

iPad-ból a 16-ost eleve nem ajánlom, mivel idővel kevés lesz. Magam sem hittem, de így lett. :)


Az iPad mellett szól, hogy bármi kiegészítő, bármikor komolyabb utánjárás nélkül kapható hozzá, évek múltával is. Pusszantás az egyen méretnek, és a szabvány csatlakozónak.

Ellenben a legkomolyabb érv mellette pont az Androidos tábor által szidott oprendszere. A szoftvert a hardver gyártója tervezte. Informatikus mérnökként nem csak értem, de érzem is áldásos hatását.

2012. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!