Xbox 360 vásárlás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Xbox 360 vásárlás előtt állok de nagyon sok kérdés merült fel bennem.

Régebben volt egy xboxom 2 éve kb de 3ledes lett.

Aztmondták hogy az régi kiadású volt és azért is lett 3ledes.

Most vmi új kiadásról beszélnek (2011 augusztus utáni-ról)

vagy miről :O:D . Az a gond nem értek ilyenekhez de olvastam hogy van jasper alaplapos meg mittudom én hogy milyenek :D.

Olyat is olvastam hogy az újabb kiadású gépeket nem lehet chippelni.

Akkor gondolom flashelni lehet és az xbox vinyójáról betölteni game-eket.

Szóval nekem az lenne a jó ha új kiadású xbox lenne. Tört játékokkal fusson a konzol ( chip,flash). Wifi legyen rajta és Hd-s tvre lehessen rákötni.


Ha vki esetleg ezzel foglalkozik vagy jártas ez ügyben akkor kérlek segítsetek nekem :).

Köszi



2012. nov. 3. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Xbox 360 Slim (ha teheted, akkor 250 gb). Elviszed valahova flasheltetni, és futnak rajta a törtek is. (Szinte bármelyik konzolboltban megcsinálják, pár ezer forint lehet körülbelül.)

HDMI-t veszel hozzá, és megy is a HD Tv-re.

Beépített wifije van.


OFF: Személyes vélemény: NE flasheltesd, mert elesel az online játéktól, és SOHA nem tudod már visszacsinálni. Az utóbbi időkben nagyon sokan kérdezik itt, hogy hogy kell visszacsinálni, mert multizni szeretnének, de ez már nem lehetséges.

2012. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

NEKEM 2011 NOVEMBERI XBOX 360 SLIM 4GB van, és ha jól tudom, nem lehet még flashelni, de dolgoznak az ügyön. Ami a hdtv-t illeti: annyi a probléma vele, hogy a menüben eszméletlen rossz lesz a kép, de ha elindítod a játékot, a játék képe jó lesz. Lehet álllogatni pal50 és pal 60 képmód között, de az egyiknél nagyon jó a menüben a kép, de a játékok nem támogatják, szóval nem indulnak el. A másiknál meg a menü képe rossz, de a játékok jók. Hogy melyik melyik, azt nem tudom, nekem pal50en van, ami az utóbbi.

2012. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Xbox 360 slim -et nem lehet chippeltetni ?:D


Amúgy meg freebe csak 3hónapig lehet live ozni utánna amúgy se vennék én rá live ot

2012. nov. 3. 13:01
 4/10 A kérdező kommentje:

Full Hd -t is bírja ?:D

Vagy mennyit bír ?

hány 'p' -t ?

2012. nov. 3. 13:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma már sok játék támogatja a full hd-s felbontást ?
2012. nov. 3. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden játék támogatja szinte a FULL HD-t,a jobb/keresetebbek közül.

3 hónap ingyenes live-on nem tudsz multizni,csak zenéket,demókat letölteni,internet explorerezni még talán igen.Én nekem 4 éve lesz hogy xboxom van most 250 GB-os Slimet vettem mert a régi beszart.Nem volt live-om még amikor vettem mert lejárt,ezért gondoltam kihasználom először ezt a 3 havi ingyenest..Mert régen játszhattam multin 3 hónapos ingyenessel.Most megvettem ezt(Júliusban) elindítom a Modern Warfare 3-at kiírja hogy nem engedi..Ennyit erről.Vettem XBOX GOLD-ot akkor ment.Szóval szerintem már nem támogatja a multizást a 3 havi ingyen live,csak a demók,videók letöltését..

2012. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6, nekem is ugyan ez volt MW3-al, azt hittem, hogy én vagyok a hülye. Végül vettem, most már működik.
2012. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem multira itt vana pc-m ez is eléggé erős konfig :).


Régi xboxomnál lehetett a 3havi ingyen live ban multizni.

Én Gta 4 ben multiztam :). De mint mondtam az 3ledes lett.

Megbízható xbox 360at keresek , többet ajánlottátok az xbox 360 slim 250 gb osat. Szerintem ez lesz . Kifogom flasheltetni mert eredeti játékra nem futja :D vagyis én amennyit játszok és választékosan nem bírná a bankkártyám :D.

Majd vki leírná nekem részletesen hogy amikor kivan flashelve az xbox akkor hogy kell rátölteni a HDD-re a game-t és ,hogy hogyan kell onnan elindítani /futtatni.


előre is köszönöm ! :)

2012. nov. 4. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Flashelni nem lehet a slimet, de RHG-zni lehet, ami olyan 10-12 ezer ft. Ezzel külső hdd-ről indíthatod a játékot. A hdd-re gépről lehet rá tenni, torrenten lehet sok x360 játékot letölteni. Amúgy megtörtént már a vásárlás?
2013. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,.

Igen is lehet slimet flashelni!

2013. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!