Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SAMSUNG UE40EH5300 szerintetek...

SAMSUNG UE40EH5300 szerintetek jó? Mik azok a kiegészítők amiket mindenképpen be kellene hozzá szerezni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha konzolt is szeretnél rákötni akkor másikat kell nézned mert nincs benne a játék mód.Ebben viszont van igaz kicsit több de bőven megéri.

[link]

2012. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pc-t szeretnék rákötni
2012. nov. 6. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra amit linkeltem lehet PC-t kötni.
2012. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írja is a csatlakozásoknál:PC,PC-audio.
2012. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos arra amit en linkeltem, is alig van pénzem
2012. nov. 6. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy amit szeretnél azon nincs PC csatlakozó csak PC-audió bemenet,biztos nem tudsz rá PC-t kötni csak a hangot.
2012. nov. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért ne lehetne konzolt rákötni???? Scart is van rajta HDMI is sima ügy nem tudom miről hadovál az első kommentelő.
2012. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az a legjobb, amikor a hozzánemértők osztják itt az észt. :S

Hogyne lehetne rákötni konzolt! Nekem is rá van. Meg a pc is. Jézusom. :///

Van rajta játék mód, de minek? Anélkül is tökéletes a képe a konzolnak. A ledes mozgáselmosásra meg a hasonló hülyeségekre sincs szükség, pedig tudja, csak nem veszel észre különbséget a szemeddel.

Nálam a pc is és az Xbox is HDMI-vel van rákötve.

2013. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A kiegészítők borsosak, mivel csak a saját Samsung-os holmit ismeri fel. Hiába van más márka olcsóbban, nem kezeli.

Vezetéknélküli (wifi) hálózati adapter. USB-s 10.000 Ft, Samsung Skype kamera a videótelefonáláshoz 25.000 Ft, Samsung Smart tv vezetéknélküli billentyűzet 17.000 Ft.

Én lebeszélnélek róla. Nekem is ilyen van, de mivel ez egy belépő szintű okostv, még csak egymagos processzora van, ami miatt nagyon lassú és nehézkes a telepített programok használata. Billentyűzet nélkül netezni pedig keserves a távirányítóról.

Androidos okostelefonra viszont van távirányító progi, amivel kicsit könnyebbé lehet tenni, ha már mindenképp erőltetni akarod. :)

2013. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!