Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sims 2 kiegészítők letöltése!...

Sims 2 kiegészítők letöltése! De honnan?

Figyelt kérdés
igaz sok ilyen kérdés van, de a legtöbb oldal amit megnyitottam már törölték, úgyhogy ne szidjatok amiatt, hogy mégegy ilyen kérdés van. szóval: a sims2-t megvettem a boltban, de gondoltam pár kiegészítőt letöltök a netről. Csak nem találtam egy olyan oldalt sem amiről magyarul, ingyen, viszonylag jó minőségben letudtam volna tölteni.? :/ Mondanátok nekem pár ilyen oldalt? :)
2011. szept. 27. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy viszonylag jó minőségben?

Ez nem egy film...

2011. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is furának gondolom, de sok helyen olvastam, hogy XY oldalán rossz a minősége vagy mi O.o na mind1
2011. szept. 30. 22:03
 3/4 anonim válasza:
A válasz engem is érdekelne, mert keresem, de nem tudom letölteni... :(
2011. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link] Próbáld meg erről az oldalról.

Amúgy én is megvettem a sims2 alapjátékot és keresek hozzá kiegészitőket a neten :D

Én is erről az oldalról probálom meg letölteni.

2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!