TV sorozatok eredeti angol nyelven? ITunes, Hulu+, Netflix

Figyelt kérdés

A célom az lenne, hogy milyen eszközökkel tudnám azt megoldani, hogy amerikai tv sorozatokat tudjak nézni relatív olcsón TV-n. Amit eddig próbáltam:

Apple TV: be sem jön a TV Shows rész

Netflix: a szolgáltatás nem elérhető az országodban

Hulu+: a szolgáltatás nem elérhető az országodban

Valakinek valami egyéb ötlete? Mert nem hiszem el hogy ez egyszerűen nem megoldható...



#iTunes #TV #shows
2012. nov. 7. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
letöltöd torrent oldalról, rámásolod külső merevlemezre , azt pedig csatlakoztatod egy médialejátszóhoz
2012. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mo. kis piac, nem nagyon éri meg a szolgáltatók nem nagyon fognak sietni, hogy nekünk is elérhetőek legyenek ezek, így marad a torrent.

Rögtön adás után már fent van angol felirattal együtt, és teljesen ingyen van.

Vagy proxy-val szenvedhetsz, de ingyenes proxy használhatatlan, tehát fizethetsz még azért is, aztán meg a Netflix/egyébért is, és ha látják, hogy magyar a bankkártya akkor nem lehet fizetni.

2012. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még esetleg Amazont nézd meg, de úgy tudom az sem elérhető itthon.

Eddig csak a PS Store-ból tudtam (volna) sorozatot vásárolni, de az nem az igazi, 3 font körül van egy rész (1000 ft), míg Netflix-nél ha jól tudom fix havidíj van aztán annyit nézel amennyit akarsz, szóval drága, és nem olyan nagy a tartalom, mint Netflix-nél (plusz nem tudom, hogy gépről elérhető-e).

2012. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az alapvető cél az lenne, hogy lehetőleg számítógép nélkül, TV-n lehesenn nézni, arról már nem is merek beszélni, hogy OnDemand nézni... mert úgy látom ez nem fog menni :( Marad a torrent, a hdd, a konvertálgatás meg szenvedés. Amúgy pl.: a Netflix $8 havidíjának kétszeresét is szívesen kifizetném... ha elérhető lenne. Kis piac vagyunk, de ez kb semmi fejlesztést nem igényelne a cég részéről szerintem.
2012. nov. 9. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kell konvertálni, egyszerűen olyat kell tölteni amit a médialejátszód visz !
2012. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kiváncsiságomban felhívtam Netflix ügyfélszolgálatát, és ott elmondták, hogy szívesen terjeszkednének európába, de a filmstúdiók olyan szerződést kötöttek a különböző európai médiaszolgáltatókkal (pl RTL), hogy az adott országokban először az ők TV csatornáikon mehetnek a sorozatok, így a Netflix nem tud megállapodni a filmstúdiókkal, premier utáni megjelenítésről. :(
2012. nov. 9. 16:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért ezt én elég gusztustalannak tartom...
2012. nov. 9. 16:36
 8/9 Multigod97 ***** válasza:
Nekem is van Apple TV-m és a soroztaok és filmek csak US accounttal használhatóak, de úgy viszont nagyon jók, sok van full HD-ben is.
2012. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát a sorozatok begyűjtésére végül csak a torrent maradt. Körülményes, megkérdőjelezhető legalitása, de úgy tűnik nincsen igazi alternatíva, csak: "várj 2 évet, nézd a magyar szinkronnal a tv-ben, sd minőségben, akkor amikor éppen adják, és azt amit éppen adnak". A filmekre meg az AppleTV maradt, ezer és egy előnyét meg nem ecsetelem külön :D


Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2012. nov. 29. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!