Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől csinálhatja a tv-m hogy...

Mitől csinálhatja a tv-m hogy a film+ állandóan bekockásodaik csikózódik? De nem csak a film+ hanem mostanában a TV és az RTL klub is. Leginkább csatorna váltáskor veszem észre de elég sokszor jelentkezik csatorna nézés közben.

Figyelt kérdés
Hibába hivom a szolgáltatót DIGI hogy jöjjenek és nézzék meg,azt monják ha nem igényeltem digi box-ot akkor emiatt nem tudok reklamálni. 1 éve vettük a tv.-t samsung 102 es led és elvileg c-tuneres nem kel lhozzá semiylen jel erősitő simán bejönnek a Digitális adások. készitettem egy videót. http://www.youtube.com/watch?v=fXY7vrq1rLQ&feature=youtu.be vélemény?
2012. nov. 11. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd az antenna kábeleket, csatlakozókat, elosztót ha van.

Ha még azután se jó akkor kapcsolj más csatornára és ne reklamálj.

Ha meg jó akkor azért ne.

2012. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ.
2012. nov. 11. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre ne várj többet.

Ha nem fizetsz elő a digitális szolgáltatásra akkor mit vársz?

Csodát?

Nem fogja a szolgáltató a kedvedért ugráltatni az embereit.

Ingyen ennyi jár.

2012. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem úgy tűnik, mintha a tv belső tunere szaggatna. Ez nem szerintem antenna hiba, mert csatornaváltáskor mindig jelentkezik.


Lehet rossz maga tuner, vagy pedig a jelerősség/jelminőség nem megfelelő. Ezt pedig mérni kellene.

2012. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
végre egy normális válaszadó köszönöm. a digi emberei tudják ezt mérni nem?
2012. nov. 12. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudniuk kell mérni, de meg kell kérdezni őket.
2012. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Hallod ember mért nem kérdezel mielött f@szságokat irsz????? Nekem a Diginél minden csomagból a plafon van."

Semmi köze a tárgyhoz.


"Azoknak kell Digi box akiknek a televizió nem tudja alapból kezelni a digitális csatornákat."

Meg azoknak, akik előfizetnek olyan díjcsomagra amiért te most reklamálsz hogy nem jól működik. Pedig analógot fizetsz.


"az enyém tudja. mi nem volt ezen világos?"

Senki sem kérdőjelezte meg.


"Ez nem szerintem antenna hiba, mert csatornaváltáskor mindig jelentkezik."

Nekem antenna hibánál ugyanígy viselkedett mind a három készülékem egyszerre.


"a digi emberei tudják ezt mérni nem?"

Ahogy említettem a szolgáltatással kapcsolatos szervíz munka csak azoknak jár akik térítés ellenében veszik igénybe.


"Tudniuk kell mérni, de meg kell kérdezni őket."

Kérdezte, le is írta. Idézem: "ha nem igényeltem digi box-ot akkor emiatt nem tudok reklamálni."

2012. nov. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Te mekkora gyökér vagy:) mikor éted már meg ba.zdmeg hogy nem kell külön igényelni Digitális szolgáltatást?"


Ezt magyarázd meg a szolgáltatónak.


"de különNEM TUDSZ ELŐFIZETNI DIGITÁLIS SZOLGÁLTATÁST. ökör.:)"


Nem kell külön igényelni, cserébe le is sz@rják a fejed.

Viszont ha digitális szolgáltatás igénybevételére alkalmas eszközt bérelsz/vásárolsz tőlük akkor a szolgáltatást is garantálják.

Tehát összegzésül: ingyen ez jár neked amit most kapsz.

2012. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
NA okoska kint volt a DIgi és neke mvolt igazam. nem kell Digi box csak kevés volt a jel. amit a szakember megoldott. ennyit az okos fajtádrol:))))))
2012. nov. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!