Kizárólag itthoni célra szeretnék a páromnak egy videokamerát, ami nem olyan drága. Találtam is egyet, és olyanok véleménye érdekelne akik jártasak ebben és nem kritizálni akarják az árat (olcsó stb). Vélemények?

Figyelt kérdés
www.bluechip.hu/termek/best-buy-easy-snap-hd#ismerteto.Mit gondoltok erről, és magáról a márkáról (best buy) esetleg egy másik készülék által??

2012. nov. 14. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a legolcsóbb Sony, mint egy ilyen ismeretlen cucc. Oké, hogy otthoni használat, de hát a tartósság akkor is fontos szempont.
2012. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:

Azon felül a rögzített kép minősége is inkább legyen szép, mint csapnivaló, hiába otthoni a használat.

Illetve ha az "otthoni" használat beltéri használatot jelent, akkor olyan kamerát vegyél, amire lehet lámpát rögzíteni, és lámpát is vegyél mellé.

A beépített led-lámpák nem sokat érnek (saját tapasztalat).

2012. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Még az is érdekelne akkor , hogy szerintetek mennyit érne meg az a gép(15000 ft-ot) megérne sztetek? előre is köszi
2012. nov. 15. 10:40
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:

Nem ismerem, nem tudom milyen a képminősége.

Ha ramaty, akkor 1 Ft-ot sem adnék érte.

De ezt konkrétan egy dolog miatt sosem venném meg: nincs benne optikai zoom, a digitális meg parasztvakítás, csak a képminőség romlásával nagyítja fel a képet.

Ezen kívül a psecifikáció is teljesen zavaros, egyszer 4×, egyszer 8× optikai zoomot írnak (bár mint írtam, teljesen mindegy).

Ezen kívül csak mono felvételt csinál, ami manapság már nem teljesíti az elvárható szintet sem.

Azt is merem gyanítani, hogy egy hasonló árú márkás digitális fényképezőgép szebb képet csinál, még ha nem is FullHD-ban.

2012. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!