Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Windows 8 felhasználók: mi a...

Windows 8 felhasználók: mi a benyomásotok az új rendszerről? Érdemes megvenni? Mi a gépigénye pl. egy otthoni verziónak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki. Szerintem van hivatalos próbaverzió is, ha nincs torrentezd le, aztán ha tetszik megveszed.

Szerintem jó lett, de semmi nagy szám dolog.

Tableten az igazán nagy szám, vagy érintőképernyős monitorral, amúgy kinézetre és funkcionalitásra ugyanaz, mint a Win 7 egy módosított start menüvel.

2012. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tam623 válasza:

W8: gyors, letisztult és nagyon jó benne az Áruház (appokat lehet telepíteni).


Én rádobtam a 4.500 Ft-ot, hogy eredeti legyen. Ennyit megér, így nyugodt a lelkem.

[link]

2012. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző:


igen, megér annyit, ha tetszik valakinek, de amíg a kérdező nem tudja bejön-e neki addig szerintem csak torrentezze le, és ha tetszik csak akkor adjon ki érte pénzt.

A Marketplace vagy hogy hívják meg szerintem nem a legjobb, nagyon kevés benne a tartalom, remélhetőleg majd bővülni fog még.

2012. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igazából a "csempés" megoldás az, ami nekem elsőre picit "fura". Megszoktam a start menüt. Meg kíváncsi voltam rá, hogy mennyire stabil az új Windows. Régi, Pentium II-es gépem van, 512 Mb memóval, nem biztos, hogy vinné, de majd ha lesz egy új... azon majd talán az új rendszer lesz :)
2012. nov. 19. 07:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra a gépre ne rakj Win8-at.

Egyébként elég stabil, de míg Win7-el egyszer sem volt semmilyen gondom, Win8 néha-néha megakad, de tényleg ritka.

2012. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyi a lényeg hogy a géped legyen 64 bit képes :) meg min legyen 1.5 G Ramod mert annyival is laggol kicsit de úgy már elfogadható :)
2013. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!