3ds, wii u vagy ps vita?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik ?

Tudom a wii u nem annyira hasonlítható össze a másik 2-vel de most ezt néztem ki inkább !!!!

Nem vagyok olyan utazós típus szóval nem lenne 100% a kihasználása de azért mászkálok rokonokhoz ahol jól esik 1-2 játékot kitolni :D !! Eddig úgy állok hogy wii u,ps vita,3ds !!! Normális válaszokat kérek !! Köszi előre is !



2012. nov. 17. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudom,nem ez a kérdés,de szerintem Wii!

Wii U drága,és alig van rá játék,Wii-re meg több ezer játék van!

2012. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A lényeg kimaradt !! :D wii már van a háztartásban :D
2012. nov. 17. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Neharagudj. :)

Akkor Wii U,de azért írtam,mert a Wii U még 2-3 év mire ,,elterjed,, és lesz rá sok játék,addig meg jó a Wii,legalábbis én ezt mondom(nekem is van),és én is Wii U-t fogok beszerezni,kb 3-4 év múlva. :) :)

De az én válaszom,ha mindenképpen e három közül kell:

WII U!

És amúgy meg vagy elégedve a Wii-vel??? Grafikával is?

2012. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazból én vérbeli pc-s vagyok :D , első konzol mondjuk nem is enyém tesómé de én használom többet !!! Irányítás fura de nem rossz !! Általában narutozok meg mario!! :D nekem tetszik de a wii u jobban tetszik videóról :D !!!!!!!! Neked mik a kedvenceid ? Jah a grafika hát nekem nem lényeg de szerintem bőven jó a nintendonak ,!! ( én gépen is úgy állítom a gamet hogy gyorsan mennyen és nem érdekel úgy a grafika :D)
2012. nov. 17. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Eddigi válaszoló vagyok.

PC-n sem rossz. :D Mario meg a kedvencem. :D

Én sem értem,hogy miért sz@rozzák a Wii grafikáját..jó egy ici picit elmarad,de attól még nagyon jó! :)

Nekem 5 játékom van: NSMB,Mario Kart,Virtua Tennis 4,Wii sports resort,,Donkey Kong. Ez az 5ös nagy 5ös. :D :D

A Wii U nálam is képben van,de majd 3-4 év után,addig meg Wii. :) :) De ha tudsz venni Wii U-t,akkor vegyél,most elvileg az a best!

2012. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát még nem biztos de ha jól megy akkor veszek ! :D
2012. nov. 18. 09:56
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha már otthoni konzolban gondolkozol (wii u) akkor már inkább vár még egy fél évet aztán vedd meg az xbox vagy ps új változatát, lényegesebben erősebbek (drágábbak) és jobbak lesznek a wii u-nál.
2013. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3ds, ha már van wii-d akkor nem feltétlenül szükséges a wii u
2013. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vita: az a legjobb és olcsó a többihez képest! :)
2013. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!