Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyra olcsóbb lehet a...

Karácsonyra olcsóbb lehet a PS Vita?

Figyelt kérdés

Gondolom sokkal nem, de valami akciók szoktak lenni, nem?

Ha részletre szeretném megvenni hol nézzek körül?



2012. nov. 16. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Részletre sok helyen adnak.

Edigital például vagy Tesco, Euronincs, Media Markt.

Nem mindig megy le az ár karácsonyra. Van ami drágul.

2012. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ilyen akció lesz: Ma 57000-60000 körül van a legolcsóbb dec 1 felviszik 80000 majd dec 2-től 20% kedvezmény táblák alatt megkaphatod 65000 huf ért. Néhány üzlet így csinálja.

Szóval jegyezd meg most mennyi és ünnepek alatt ne dőlj be a hirdető táblának. Keresd interneten a legolcsóbbat. Az én személyes véleményem az hogy marad az ár max kapsz valami ajándékot(játék kiegészítők stb)

2012. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy talán egy memókártyát adnak hozzá, de abból is max egy 4 gigásat, ami nem sok mindenre elég.

Most platinumshop-ban meg más konzolboltokban is 60k körül adják a Wi-Fi-set, csak konzolboltoknál nem adnak részletre.

Lehet inkább várok amíg egybe meglesz rá a pénzem.

2012. nov. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!