Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy tabletet...

Ghost092 kérdése:

Szeretnék venni egy tabletet és 2 közül nem tudok dönteni! ConCorde tab 9.7 IPS vagy ConCorde tab NOVUM! Melyik jobb? Elsősorban a tapasztalatok érdekelnek! Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pekkerke ***** válasza:

ips nekem ojan van jobb mint egy laptop nagyon könyü használni nagyon jó kis gép


[link]

2012. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 srác980123 válasza:

Jajj.

Egyiket sem.nekem mindegyikkel volt dolgom és 1 hónap után K.O..Pedig napi 2 orát használtam ami nagyon kevés.

Inkább vegyél eggy DPS Dream 7-et 19.900Ft olcsó!

De sokat tud nekem mos ilyenem van

. :)

De ha igazán jó tableteket szeretnék és a pénz nem akadály :D akkor:Ipad1,2,3,4, Ipad mini

Google nexus

Samsung galaxy tab 10.1

vagy bármilyen samsung galaxy tab.

De ha olcsón jó minüségöt keresen ami majdnem egy életre szol akor DPS Dream 7

2012. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jófej:D ***** válasza:
100%
Hát a novum biztos jobb (és komolyan mondom)
2012. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jófej:D ***** válasza:
100%
Tegnap megvettem a novumot és meg vagyok vele elégedve. Egyedül az a bajom vele hogy a hangszóró nem pont a legjobb helyen van.
2012. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!