Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te melyiket vennéd meg 10...

Te melyiket vennéd meg 10 forintért? Miért jobb szerinted az egyik, vagy a másik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

1: Nokia C5-03 (Symbian)


2: Samsung Galaxy Mini (Android 2.2)


2012. júl. 10. 22:26
 1/5 anonim válasza:
Samsung.
2012. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenben jobb a nokia, kivéve:rezisztívérintőkijelző, a sybmian sz@r.
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenben jobb a Nokia...azt írtad.


Ebben az esetben egy "okostelefonról" beszélünk. Ha az operációs rendszere nem jó, és az érintőképernyője sem, akkor mije lenne jó, ami ezeket kárpótolja? Akkor ezek szerint te is a Samsungot ajánlod?

2012. júl. 10. 23:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából a vacillálásom arra vonatkozik, hogy a kis agyacskámba úgy van elültetve a Nokia feling, hogy az a telefonmárka egy megbízható, időtálló fajta. Ezt már nem lehet elmondani arról?


A másik dolog, hogy nekem a GPS is kellene, melyet mindkét telefon tud, de úgy hallottam, hogy a Nokia GPS-e nagyon jó. Mennyivel rosszabb a Samsung-é? Vagy miben lehet más? Azt is hallottam, hogy a Nokiáé offline. A Samsung is lehet az, vagy az folyamatosan internetet kíván.


Bocsánat a talán full idióta kérdésekért, de ennyire nem értek ehhez.

Köszönöm a segítséget!

2012. júl. 10. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a kettő közül lehet választani? Mert akkor a Samu.

Egyikbe se fektettek nagy erőt a kitalálói, de a Mini talán használhatóbb.

A Nokiára van ingyenes offline navigációs program (NokiaMaps), de igazából torrentről Androidra is pikk-pakk lehet szerezni.

Amúgy lehet, hogy a Nokia minőségi gyártó, de ez a C5-03-mon nem nagyon érződik.

2012. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!