Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek szánalmas az a...

Promotions kérdése:

Szerintetek szánalmas az a tény, hogy Google használata helyett a PTK könyvben kerestem meg egy paragrafust?

Figyelt kérdés
( Hozzáteszem, fel kellett állnom a székre és a szekrényből vettem ki a könyvet, erre mondta szobatársam a "szánalmas" szót. )

2012. nov. 18. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem pedig a szobatársad szánalmas, ne is figyelj rá, nem érdemes ilyen bunkókat komolyan venni.
2012. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szobatársad egy hülyegyerek, már bocsánat. Amúgy egyik sem szégyen, lehet az internetet hasznos dologra is használni! Ha pedig tudod, hogy egy könyvből is ki tudod keresni amit szeretnél, akkor már illik azt használni.
2012. nov. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én építészhallgató vagyok, és azért elég sok hiányos adat van szakcuccokkal kapcsolatban.
2012. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!